Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 09-16-2021, 03:47 PM Savage.
15.45 ten itibaren potenza adlı arkadaş suç benim olmamasına rağmen zorla kazayı ödetmeye çalışıyor ve hakaret ediyor sonra da misilleme amaçlı bilerek vuruyor gerekeni yaparsanız mutlu olurum 

https://dosya.co/ukh2g9aojvns/yaz^Tık_kafana.mpr.html
§avage
Kayıtlı Üye
Yaptım. Senin gibi yapmadım etmedim diyerek ağlamam merak etme kardeşim. Dediğin olayın öncesinde dibime kadar giren kimdi ? Sendin tabiki. Dibime kadar girerek arkadan vuran kimdi olayın öncesinde yine sendın bana hasar çıkardın ve ödemedin ve itiraz ettin ? . Park mesafesi var onuda korumadın ? . Arkadan adam geliyor sana çarpıyor sende bana çarpıyorsun. Sonra kendine yapılınca foruma geliyorsun ? Bırak bu ayakları.
Kayıtlı Üye
(09-16-2021, 03:39 PM)SebastıenOGIER demiş ki: Yaptım. Senin gibi yapmadım etmedim diyerek ağlamam merak etme kardeşim. Dediğin olayın öncesinde dibime kadar giren kimdi ? Sendin tabiki. Dibime kadar girerek arkadan vuran kimdi olayın öncesinde yine sendın bana hasar çıkardın ve ödemedin ve itiraz ettin ? . Park mesafesi var onuda korumadın ? . Arkadan adam geliyor sana çarpıyor sende bana çarpıyorsun. Sonra kendine yapılınca foruma geliyorsun ? Bırak bu ayakları.

mpr yi izlersen çarpma anındaki mesafeyi görebilirsin iyi günler
§avage
Yönetici
En son düzenleme: 09-16-2021, 03:50 PM enesbey5858.
Senin suçun yok, kasıtlı çarpma durumu yok, oyuncudan özür var, hasar ödenmesi zorunlu değil, potenza ya kasıtlı çarpma ve tavırlarından dolayı işlem yapılacak.
[Resim: unknown.png]

Sadece banlanman çarpmaktan değil potenza
Osmanlı Garage Yöneticisi
1 Ziyaretçi
Task