Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-18-2022, 12:16 PM Ali Bayram.
öncelikle selamın aleyküm hayırlı işler sunucuda dilenmek yasak diye billiyorum rokie adlı arkadaş aşağıda paylaştığım mpr de 
dakika 57:18 de benden para istiyor bende yok diyorum sonra admiin olduğu için gidip pofilime bakıyor "378K NE KANKA" diyo benim 3m paramda olabilir vermek zorunda değilim gidip profilime bakıp 378k ne knk demesi sizce ne kadar etik ? bu birinci konu 
2. konuya gelicek olursak benim çok samimi olduğum kardeşim toprak ile aramdaki dialog
dakika 1.06.30 dan sonra 
 çocuk 0 araç almış bende "gafanı ....." dedim benim burda 
"....." ne olduğunu bilemez belki ben gafanı okşuyim fln demişimdir bana üstü kapalı küfürden kick atıyo -300 yiyorum herneyse bunuda geçelim
devamında iyi niyetimle soru sordum "knk 10k borcunu kapatırmı diye sordum" o sırada volkan attı 10k bana gerek kalmadı bende atmadım bu sebeple kalkıp artisleniodun erkekleniodun fln gibi çocukca cümleler kullandı dahası da var ama bunların yeterli olucağını düşünüyorum 

şikayetçi olduğum yetkili

[OG]ROOKİ
S2: 06rooki06

gereğinin yapılmasını arz ederim 
iyi çalışmalar 

MPR KAYDI 

https://dosya.co/fdgh441euiy3/maqas.mpr.html
ALİ BAYRAM
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup o şekilde "......." yazmanız sansürlü küfür veya üstü kapalı küfüre girer diyebiliriz bu yüzden adminler size işlem uygularlar. Fakat şikayet etmiş olduğunuz admine (06Rooki06) yetkisini kötüye kullandığı için Yönetim kararıyla uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: 4v9vymv.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task