Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
[b]https://s7.dosya.tc/server21/watbjl/Sigara_Mpr.mpr.html[/b]

- Çevirme yapılırken arkadan dolanmaya üşendiğim için çevirmeden kaçtım ve doğal olarak  [POLIS] Orhan C.(orhan45) kovalama başlattı ve sonrasında ise ovale çıkmak için oval çıkışa yöneldim fakat çıkamadım sebebi ise Mpr'de 3:03:02 dakikasında [POLIS]OMERR[OG](Wantenkorsbaby) nickli polis yolu kapatıcak bir şekilde durup başka bir suçluya ceza kesiyor ve bende çıkamıyorum bu sebepten ötürü  [POLIS] Orhan C.(orhan45)'nın beni anlayışla karşılayıp yakalamıyacağını düşünerek bekliyorum [POLIS]OMERR[OG](Wantenkorsbaby)'nin ceza kesip yoldan çekilmesini fakat düşündüklerimin tam tersi oluyor [POLIS] Orhan C.(orhan45) beni yakalayıp 13 adet sigara bulundurmaktan ceza kesiyor ve onca sigaralarım çöpe gidiyor. Bu konuda [POLIS]OMERR[OG](Wantenkorsbaby)'nin suçlu olduğunu düşünüyorum. Ve eğer kişi suçlu ve ben haklı isem 13 sigaramın parasının geri iade edilmesini talep ediyorum. SAYGILAR...
ʀօօӄɨ̇ɮɛʏʏ

06Rooki06
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz polise (wantenkorsbaby) uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: mnyp3jo.jpg]

Ortada bir polis çevirmesi olduğu için ve çevirme bölgesinde sürekli dolaşıp, çevirmeye girmeyip ters yönden kaçtığınız için herhangi bir sigara para iadesi sağlanamaz.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task