Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

buehsapsilinmistir
Kayıtsız
1.6 İES adlı şahıs polis rolünde beni kovalarken mpr'nin 1.13.50 dakikasında ilk vurma girişimini yapmış ve başarısız olmuştur. Sonrasında ise arkasından GTR model bir araç gelmesine rağmen mpr'nin 1.15.00 dakikasında arkadan vurmak suretiyle bana vurarak spin attırmıştır. Bana ovalde vurduğu için sonrasında ise bende çarpmaya başladım. Kendisi benden şikayetçi olmuştur bende ondan şikayetçiyim. İlk vurma girişimini tehlikeli bir şekilde ovalde başlattığı için bende kendimi savunmak amacıyla fazlasıyla karşılık verdim. Ayrıca benim dostum Semih ÖZTÜRK'ün arkadaşı olduğum için yönetim tarafından kayırıldığımı ve yönetim tarafının bana karşı tutumunun farklı olduğunu belirterek şahsım, Semih ÖZTÜRK  ve OSMANLI GARAGE ailesini zan altında bırakmaktadır. Bu söylemleri ortalığı gereksiz yere karıştırmaktan başka bir şeye yaramayacaktır.

AYRICA KENDİ ŞİKAYET KONUSUNDA OLAYLARI YANLIŞ BEYAN EDEREK KENDİNİ DAHA DA DÜŞÜK GÖSTERMESİ GÜLÜNÇTÜR.

[/url]
[url=https://s7.dosya.tc/server21/bkxlpi/1.6ies_samet.mpr.html]MPR
Kayıtlı Üye
Birincisi Ovalde vurmak yasak demişsiniz, seviye 3 ve arkam sağım solum önüm boştu her türlü vurma hakkım var, ikincisi Vurup bana iftira attığını unutma , üç Gereğinden fazla sen polise vuramazsın aksi taktirde bu polis kışkırtmaya girer. Fazlasıyla karşılık verdim diye birşey yoktur o zaman adam crash açıp gelsin vursun öyle bir dünya yok. Gelelim son konuya demişsinki yönetici şahsı zan altında bırakıyorsun, Ben seni en az sadece bana 6 7 defa haksızlık yaparken gördüm ve bunu başkası başkasına yapınca ban yediğinide gördüm ve sen hiç bir şekilde ban yemedin bunu açıklarsan sevinirim. Birde geçtiğimiz günlerde opette bekleyen adama vurdun ve ovale takla atarak geçti ve adam oyuna geldiğinde 1.6 İES yaptı diyerek iftira attın ve şakasızdı Bunları açıklarsan sevinirim haa az daha unutuyordu mdemişsinki arkadan adam gelirken vurdu diye adam kör noktamdaydı ve göremedim zaten o anladı ben vurmadan önce pit attı. Savunmam bu kadar

İYİ GÜNLER

KOLAY GELSİN...
buehsapsilinmistir
Kayıtsız
(05-07-2022, 11:29 AM)SametYakar demiş ki: -Birde geçtiğimiz günlerde opette bekleyen adama vurdun ve ovale takla atarak geçti ve adam oyuna geldiğinde 1.6 İES yaptı diyerek iftira attın ve şakasızdı 

Vurduğum şahıs İKRA KAYHAN. Bunu kendisi bile dert etmezken senin gibi aklı selim bir arkadaş bunu dert edebiliyor. Kendisiyle sürekli biz afk kaldığımızda çarparak felan şakalaşıyoruz. Orada şaka yaptığımı bile anlamayacak kadar küçük ve değersiz bireyin tekisin. Benimle boş yere sidik yarıştırma bence.
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz polise (SametYakar) uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

1:15:13 İlk P.I.T manevrası fakat arkadan bir başka oyuncu geldiği için yapmaması gerekirdi.
1:15:37 Suçlu ovalde kaza yapıp pit atmamak.
1:22:09 süresinde arkadan RAM yaptığı için uzaklaştırma almıştır.

[Resim: c3845e7.png]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
Yönetici
(05-07-2022, 11:50 AM)TSM demiş ki:
(05-07-2022, 11:29 AM)SametYakar demiş ki: -Birde geçtiğimiz günlerde opette bekleyen adama vurdun ve ovale takla atarak geçti ve adam oyuna geldiğinde 1.6 İES yaptı diyerek iftira attın ve şakasızdı 

Vurduğum şahıs İKRA KAYHAN. Bunu kendisi bile dert etmezken senin gibi aklı selim bir arkadaş bunu dert edebiliyor. Kendisiyle sürekli biz afk kaldığımızda çarparak felan şakalaşıyoruz. Orada şaka yaptığımı bile anlamayacak kadar küçük ve değersiz bireyin tekisin. Benimle boş yere sidik yarıştırma bence.

Forum Kurallarının 4. Maddesini ihlal ettiğiniz için 5 gün forumdan uzaklaştırılıyorsunuz.

4-)
Kişilerin onurlarını zedeleyici, argo yada küfürlü konuşanların mesajları silinip 5 günden az olmamak üzere 365 güne kadar banlanır.
1 Ziyaretçi
Task