Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
3 Günlük bi admin kendisi. Emin olun sabahtan beri herkesi banlıyor. Ters olanlara tüm adminler kick atıyor bu arkdaş 1 günlük ban atıyor. Ben böyle bi admin görmedim yaşı küçük zaten erginliğe varmamış. Konuşması filan güzel ama admin olacak birisi değil. Ben banlı olduğum için şikayet etmiyorum banlı değilim   ama bu arkadaş varken illaki bi ban yeriz... Og sunucusunda adam  bırakmadı herkesi banlıyor. Ortaya yazı atıyor ters gitmek grav vs ban sebebi diye üzerinden süre geçiyor ben uyarmıştım diyip direk ban atıyor. Uyarı yapınca kaza olmayacak diye bi kaide mi var? Adam çarptığı adamdan özür diliyor ama admin ban atıyor. Yani kasıtlı bi hareket olsa da olmasa da dinlemeden ban atıyor. Diğer adminler kick atıyor ya da dikkatli ol filan diyor. Bu arkadaşı acilen adminlikten çıkarmanız gerekiyor aksi takdirde sunucunuzda oyuncu kalmayacak ve sizi tercih etmeyi bırakanlar olacaktır.. Sevgiler saygılar.
Alıntı
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-12-2020, 08:13 AM anilcankartal.
Dostum serverde 40 kişi var ise 20 kişisi ters yön , yoldur durma gibisinden şeyler yapıyor çoğunuz kaza yapınca pit çekmiyorsunuz server 45 kişiydi ben tek başıma orada görevimi yapıyordum herkesi tek tek uyaramazdım !ann dan 2 - 3 kez uyardım herkesi artık ban atacağım dedim ona rağmen aynı şeyleri yapmaya devam ettiniz. Arkadaşın yazı yazarken ters yöne geçip adama çarpıyor ben buna ban atmak zorundayım hem 3 kez uyarmışım üstüne bunu yapıyorsa ben buna ban atarım sen bana kalkmışsın yok işte yazı yazıyordu bi uyaraydın falan şeyler söylüyorsun. Banane kardeşim kimsenin oyununu bozmaya hakkı yok çeksin pit orada yazsın, ayrıca berat ve melih admin ben ban attıktan yarım saat sonra geldiler. Siz istiyorsunuz ki ben gideyim çarpayım ne olacak ki özür dilerim olur biter.

Ayrıca arka yolda 7-8 kişi geziyorsunuz dağıtın orayı ban atacağım dediğimde ise bana atıyosan at ne yapalım dediniz
Alıntı
1 Ziyaretçi
Task