Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 03-24-2022, 05:06 PM Eraygms06. Düzenleme Nedeni: YANLIŞ KONUYA AÇTIM TAŞIRMISINIZ
Arkadaş yol olrtasında 10 ile gidiyor bende yavaşlayamayınca çarptım kovalamaca başlattı

16.30 da başlıyor

https://cdn.discordapp.com/attachments/816352081899946025/956598368518418452/bedel_yol_ortasT_afk_kovalam.mpr

bu gün tek yaptığı hata değil mpr alamadım ama insanların arkasından gidip hata yapmasını bekliyor
kaza yapınca bile kovalamaca başlatıyor
gerekenin yapılmasını arz ederi

İyi Forumlar İyi oyunlar

YANLIŞ KONUYA AÇTIM TAŞIRMISINIZ
Osmanlı Garage Oyuncusu
Void_
Kayıtlı Üye
Merhaba Eray,

Sanırım attıgın mpryi incelemeden atmışsın. Mpr de görebilcegin üzere önümdeki araç aniden yavaşlıyor ve kaza yapıyoruz bende tam o sırada kaza masraflarını ödüyordum. Ancak sen önündeki aracı kontrol etmeden hızlıca geliyorsun hem bariyerlere hem bana vuruyorsun. Bende polis olarak kazaya sebebiyet , dikkatsiz sürüş sebeplerinden kovalamaca başlatıyorum.

İyi sürüşler...
Moderator
Merhaba, Eraygms06 

Öncelikle yanlış kısıma konu açtığınız için uyarı puanı alacaksınız.Konunuz polis şikayet kısmına taşındı.

Konuya yüklemiş olduğunuz mpr kaydı tarafımca izlenmiş olup bedel95 adlı oyuncuya gerekli uyarılar verilmiştir.

İyi Oyunlar
İyi Forumlar
NazmiNAKAMURA[OG]
Head MODERATÖR
1 Ziyaretçi
Task