Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Admin arkadaşa sanane bilader dedim diye admine saygısızlıktan işlem yaptı.+Ortada konu dahi yokken başka bir sohbete devam ederken konuyu uzatmaktan işlem yaptı.Bu sunucuda adminin ne lüksü oluyor onu anlamıyorum . Userlerle eşit sayılması gerekirsen admin olunca her zaman 1-0 önde oluyorsun
Kayıtlı Üye
Merhabalar Osmanlı Garage Ailesi, arkadaşımız atmış konuyu bende Osmanlı Garage Admini olarak gerekli mpryi ileteceğim arkadaşımız başta başka bir kişinin yasaklı kelime kullanmasından dolayı ben kickledim ve arkadaşı olduğu ve onunla konuşmama rağmen konuya atladı konuyu kapat diye uyarı geçtim ve devam etti ondan sonrasında da devam etmesi üzerinde ceza işlemi uyguladım üstüne sanane bilader demesi üzerine admine saygısızlık+konuyu uyarılara rağmen uzatmaktan 12 saat ban attım.İyi Günler Osmanlı Garage Smile

mpr: https://s2.dosya.tc/server16/eeef1x/tolgatulgar07.mpr.html
Osmanlı Garage Admini 
İyi Günler Dilerim.
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz adminin (ardahydr) sizi defalarca uyarmasına rağmen hâlâ o chatte bir tartışma yaratılmış. Herhangi bir olumsuz/yanlış uzaklaştırma söz konusu değildir. Lütfen sunucu içerisinde gerek adminler olsun gerek oyuncular olsun konuşmanıza dikkat edin.

İyi Forumlar...

İyi Oyunlar...
1 Ziyaretçi
Task