Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 03-06-2022, 08:27 AM Real Shadow.
[b]https://s5.dosya.tc/server6/5xxwo3/admin_emir_mpr.mpr.html[/b]

- Öncelikle [POLIS]Emir[OG] arkadaşımız sigara bölgesinin girişindeki çimlerde bekleme yapıyor ve yasak olduğunu bildiği halde bilmemesi imkansız sonuçta bu oyuncu admin ve bunun yasak olduğunu bize söylemesi gerekirken kendi yapıyor bu hatayı.

- Olayın başlangıcı mpr'nin 8:20 dakikası bu arkadaşımız çimlerde beklerken bi yandan sözde kendi aklınca shift+u kamerasından sigara bölgesini izleyerek bir adam oraya girdiğinde yavaş yavaş gidip adamı yakalayacak bide admin yani bu arkadaşımız kurallara uyup uymayanları uyarması gerekirken kuralları çiğniyor !! 

- Ve sonrasında ben sigara almaya giderken polis nerde diye izlerken tersten sigara bölgesine ve sigara bölgesine tersten ihbar gelmediği halde girmek demem rağmen arkadaş beni hiç takmayıp benim yanıma geliyor. Ve sonrasında ise ben (06Rooki06) ve arkadaşım (Efeozkara) legal alanda polisin gitmesini beklerken bir baktıkki mpr'de 9:30 dakikasından itibaren izlerseniz legal alanda sebepsiz yere kovalamaca başlattığını görebilirsiniz. Ve ardından sigara bölgesine hem tersten girip hemde legal alanda duran adamı kovalıyorsun bu yasak yapamazsın dememe rağmen beni takmayıp sonrasında ise mpr'de 10:00 dakikasında (yanıltma diye bir şey var) diyor sayın [POLIS]Emir[OG]. 2 yıllık 64 oyuncusuyum hiç bir polisin çimde durup oyuncu yanılttığını kesinlikle görmedim. Ve tekrardan hatırlatmak isterimki bu adam sözde ADMİN bu nasıl admin olabiliyor tamamen ******

- Benim S2 Adım: 06Rooki06

- Arkadaşımın S2 Adı: Efeozkara

- [POLIS]Emir[OG]'nin S2 Adı: Emircan31

Bu güzel arkadaşımızın gerek polislik yetkisi gerek adminlik yetkisinin alınması veya gerekli işlemlerin yapılmasını Rica ediyorum İyi Forumlar... Heart Cool
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 03-06-2022, 12:07 AM Emircan31.
Evet kardesim yaptigim hatanin farkindayim yöneticilerle konuştum gerekli cezayi verecekler bir anlik dalginlikla hata yaptim sabahin 8 inden beri bilgisayar başindaydim kafam dagilmis hakkimda agir konusuyorsun kelimelerine dikkat edersen sevinirim.
Moderator
Foruma hoşgeldiniz Beko3571tr , yönetici dönüş sağlıyacaktır

Forum kurallarına göre :
2-) Konulara boş gereksiz içerikli mesaj yazan kullanıcıların mesajları silinip 3 gün banlanır.
Real Shadow  8)
Kayıtlı Üye
(03-06-2022, 12:04 AM)Emircan31 demiş ki: Evet kardesim yaptigim hatanin farkindayim yöneticilerle konuştum gerekli cezayi verecekler bir anlik dalginlikla hata yaptim sabahin 8 inden beri bilgisayar başindaydim kafam dagilmis hakkimda agir konusuyorsun kelimelerine dikkat edersen sevinirim.

Tek Sıkıntı Şu Sonuç olarak o kovalamaca olmasa 5k gitmeyecekti
Yönetici
Şikayet etmiş olduğunuz polise (Emircan31) uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: gd8nqbu.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task