Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
öncelikle s.a konu biraz uzun batın arkadas tarafından sanırım dolandırıldım Big Grin 

dün gece 61 portunda daha onceden banım oldugundan dolayı 64e girdim kafa dagıtcaktım olaylar oldu biraz zırvaladık eglendik yeri geldi ötüldük ardı kökü bir oyun 
ve ben yanarsam kusura bakmayın sizide yakmak zorunda kalırım batın bey 
dün batınla biraz takıstıktan sonra yalakalık yapıp cebimdeki 80kmı aldı arkadas tabiki yasadısı bir teklifle arkadas zengin olacaktı ve bana kıyak bir araba yapacaktı söz buydu ve yamuk yapması halinde 80k paramı geri vercekti neyse 80 k parayı attım sonra anlamadıgım bir şekilde sana 2 araba yapalım dediler bnde tm dedim sonucta bilmiyorum olayların buraya gelecegini neyse 80k para gitti sonra polis kimligini alıp 5sv kovalama yapıp kitledi 5er k sonra sistem bana ucretsiz ufo verdi onun öncesinde bnde uf1imi batına atmıstım oyuna zaten cok girmiyorum diye ama girersemde güzel bir araba hazırda olsun diye taibki nyese ufoyla bi kac kez kovalama yapıp cezalarıda kitledikten sonra 5 gün ban yedim sonrasında arkadas foruma küfür ettigim kısımları atıp benden temelli kurtulmus ve sanırım bugün acılcak olan 61 portumun banıda bu yüzdenn acılmadı ve sınırsız bütün portlardan banlandım galiba elimde yeterince mpr mevcut 

adminler olay karısık dc den ulasıp olayı çözmek isteyen essahlı bir admin varsa mprleriyle çözmeye gerekirse kendiminde ceza almasını olayın adaletli bir şekilde son bulmasını talep ediyorum 
DC= ENESPINAR#2944
Yönetici
Güven arz talep meselesi, sazan olursanız paranızı kaybedersiniz.
Mpr kaydı iletin, Cruise: [han123456789] isimli kullanıcı [^1[OG]^7Enes.U] tarafından [Admin yok iken sunucuda küfür, uygunsuz nickler, huzursuzluk, chati gereksizce kirletme] sebep ile [2] gün banlandı! | Banlanma Tarihi: 5.03.2022 11:00:48 Açılma Tarihi: 7.03.2022 11:00:48 .
Osmanlı Garage Yöneticisi
2 Ziyaretçi