Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 02-19-2022, 04:29 PM SebastıenOGIER.
https://s2.dosya.tc/server16/xinvjs/Yeni_WinRAR_arsivi.rar.html

s2.adı > cankat.trkmn
nick > [POLIS]CNKT

1:14:50 / 1:15:06 > Arasında başlıyor, önünde hareket yapıyor, bu dakikalar içinde başta görüyor.

1:15:20 / 1:16:00 > sonra devam ediyor  bu dakikalar içerisinde de hiçbir kovalama başlatmıyor. gördüğü halde baştan beri

Polisin önündeki oyuncu > s.2adı = QRAQADIL  nick > ORHAN

Görevini düzgün yapmıyor, sırf arkadaşı diye kovalama yapmıyor eminim ki başkası olsa uzaktan gördüğü halde gider kovalama başlatırdı.
bu arkadaş sanırım insan seçiyor kovalama yapmak için. 

Gerekeği'nin yapılmasını arz eder 
        İyi forumlar dilerim  Heart
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 02-19-2022, 05:56 PM ORHAN034.
Çetin bu karın ağrının sebebini hala öğrenmiş değilim. Ben oyunda istediğim gibi oynarım bu seni zerre alakadar etmez. Kaldıki polis olan şahsı tanımıyorum. Bi işlem görür görmez orası beni alakadar etmez. Benim anlamadığım ben oyunanış tarzımdan sana ne ki burda benim s2 ismimi belirtiyorsun. Bu karın ağrının sebebi nedir merak ettim. Emin olki oyundaki bi çok insan senin nasıl bilinçde olduğunu iyi biliyor . Dc de yazmama rağmen engel atmanda doğru konuştuğumu gösteriyor ozaman. Son olarak polis olan oyuncu kim zerre tanımamaktayım işlem g9rür görmez ben karışamam. Benim hatalı birşey yapmadığım ortadadır. Boş forum konuları açmaya devam. Ha bide normal olmaya çalışabilirsin tavsiyem budur. Demek istediğim şu oyun içinden sana belirtemem rağmen çetin sana ne oyununa bak dememe rağmen bana diyorsunki la kardeş yaşın başın kaç bana ismimle hitap ediyorsun diye konuşmaktasın . E bu zaten nasıl bir kişilikte olduğunu gösteriyor. Kimseyle böyle üst perdeden konuşamazsın küçük kardeşim.Kaldıki sen benle böyle konuşacak seviyyede değilsin.
DISCORD: ORXAN#7316
Moderator
Foruma hoşgeldiniz SebastıenOGIER  , gerekli kanıtlar incelenmiştir , polis oyuncusuna ( cankat.trkmn ) gerekli uyarılar verilecektir

İyi oyunlar ...

İyi forumlar ...
Real Shadow  8)
1 Ziyaretçi
Task