Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 02-13-2022, 11:21 AM Real Shadow. Düzenleme Nedeni: Forum ihlali ( 4 )
ARDAHYDR NAAAMI DİĞER ZORTİNGENN OG OLAN ARKADAŞ ÜST PERDE KONUŞMAYI SEVİYOR LAFI SOKUYOR VE NEYSE OYUNA GEÇELİM DİYOR SONRA BEN BİŞEY DİYİNCE HEMEN ZEVARD71 K.ADIMI ALIP BANLIYOR ÇOCUKSUNUZ GİBİSİNDEN LAF EDİYOR MADEM Bİ LAF EDİYON ARKASINDA DUR **** **** ****** EMİR VERİRCESİNE USERLERLE KONUŞMA HA SHAGES E DİYOM DİYOSUN AMA ETİKET ATMIYOSUN KARDEŞİM BİRAZ USERLERE ÖRNEK OLACAK TAVIRLARDA BULUNUN.

MPR ALAMADIM SADECE SS ALDIM ODA BANDAN SONRA 

AMA İSTERSENİZ BULURUM MPR 

https://www.hizliresim.com/6f8cfq3
CILINGIR

Zevard71-Zevard71
Moderator
Foruma hoşgeldiniz Zevard71 , admin şikayetiniz üst yetkililere iletilmiştir

Forum kurallarına göre :
4-) Kişilerin onurlarını zedeleyici Argo yada küfürlü konuşanların mesajları silinip 5 günden az olmamak üzere 365 güne kadar banlanır.
Real Shadow  8)
Kayıtlı Üye
Herkese Selamın Aleyküm öncelikle yetkililerimize hayırlı işler dilerim Smile konuya gelirsek oyuna girdiğim de sanayi var yine diyorum shagess ile konuşuyoruz diye etiket atmaya gerek duymadım ve neyse araba sürün de bitsin dedim oradan direkt tartışma ortamı yaratarak emredersiniz dedi ve bende kavga ortamı oluşmasın diye neyse dedim ve olayı ne oldu sövecek misin e çekti onu da geçtim ben kavga etmemek için konuyu kapatmaya çalıştıkça çocuksunuz diye bir laf söyledim ve üstüne ''karnındaki gibi mi'' diye laf kullanması üzerine admine hakaretten 2 günlük işlem uyguladım gerekli kanıt mpr de vardır iyi günler osmanlı garage Smile)

mpr: https://s6.dosya.tc/server6/7ecoy6/zevard71_hakaret.mpr.html

mpr kaydı kısadir ve konu baştan sona belli oluyor zaten Smile)
Osmanlı Garage Admini 
İyi Günler Dilerim.
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz mpr kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayette bulunduğunuz admine (ardahydr) Yönetim kararıyla uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.
[Resim: unknown.png]

İyi Oyunlar..
İyi Forumlar..
Osmanlı Garage Yöneticisi
1 Ziyaretçi
Task