Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Selamun Aleyküm Öncelikle Ben Kendim Westhill Mapinde Gezerken Alperen Denen Sayın Admin Arkadaş Ben Kırmızıdan Geçtim Diye 500TL Kesti Ve Polis İken Değil Kendisi Admin İken Kesti Biraz Konuştuktan Sonra Cidden 500TL İçinmi Konuşuyoruz Tarzında Bir Cümle Kurdu 500TL'sindeyim Cidden 500TL Az Para Gibi Davranması Hiç Hoşuma Gitmedi Ve 500TL İçinmi Konuşuyoruz Demeden Önce Uzatma Dedi ve Diğer ADMİN lere Sorunca Öyle Bi Ceza Olduğunu Söylemediler Hem 350TL Hemde 500 TL Girdi Desem Yeridir Okadar Gezdim Okadar 1153TL Biriktirdim Ve Sağolsun Arkadaşımız Paramı Geri 300TL ye İndirdi Yani Hiç Bir Hoş Davranış Değil ve Hakkımı Cidden Helal Etmiyorum Para Ona Haram ZIKKIM Olsun ve Yalan Olmasın Sonra Geçti Diye Eklemesin Diye Geçtiğimi Söylemek İstiyorum Ama Admin Olarak Böyle Bir Davranışı İlk Defa Görüyorum Cityde Kaç Kere Geçmişimdir Bir Kere Bile 500TL Kesmediler Yeni Kuralmı Yoksa Başka Birşeymi Bilemiyorum.
24.25.81 Pitten Çıkışım Ve Arkadaki Yoldan Toprak Denilen Arkadaşımı Aramaya Gidiyorum İzlerseniz Anlarsınız 
[OG]Alperen.C s2 k.ad:alperencosgun5252
Mpr:https://s2.dosya.tc/server16/d88159/gulumse_cekiyorum_alpereeeeeeen.mpr.html
Saati İse 24.25.81 Pitten Çıkışım Sonuna Kadar İzleyin 

Şimdiden Teşekkürler

???????
NAUGHTY
Efsaneler Ölmez.
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz admine (alperencosgun5252) gerekli uyarılar verilmiştir.

Ayrıca ters yönden ışıktan kaçtığınız SS:
[Resim: bt9w7hz.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi