Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-27-2022, 11:00 PM emirhan4320.
normal  seyrederken çekİrge nick li aleyna35 k adlı kullanıcıyla tartıştık benim crash kullandığımı söylediler olmadığını söyledim nazminakamura nickli admin mpr izliyip crash + kasıtlı çarpmadan 5 gün ban attı pingim vardı bunu dikkat edilmedi sadec e bi vuruş için crash damgası yedim diyorumnki crash olsa nasıl rampadan atladığımı söylüyorum tek tuşla kapanır diyolar mpr nin detaylıca izlenip tekrar karar verilmesini istiyorum 
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.
Yönetici
Admin ile görüşüp tekrar dönüş yapacağım.
Osmanlı Garage Yöneticisi
Moderator
(01-27-2022, 10:56 PM)emirhan4320 demiş ki: normal  seyrederken çekİrge nick li aleyna35 k adlı kullanıcıyla tartıştık benim crash kullandığımı söylediler olmadığını söyledim nazminakamura nickli admin mpr izliyip crash + kasıtlı çarpmadan 5 gün ban attı pingim vardı bunu dikkat edilmedi sadec e bi vuruş için crash damgası yedim diyorumnki crash olsa nasıl rampadan atladığımı söylüyorum tek tuşla kapanır diyolar mpr nin detaylıca izlenip tekrar karar verilmesini istiyorum 
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

İlk olarak 1:14:35 de rampadan atlıyorsun crash tek tuş ile kapanıp açılabiliyor bunu geçtim 1:14:50 de sağ taraftan oyuncu geliyor geldiğini görüyorsun ve bilerek önüne kırıp çarpıyorsun hasar almadan çıkıyorsun pingten olsa sende hasar alırdın + olarak pingten gözükmedi diyorsan da başta önüne kırıyorsun mpr nin devamındada oyuncuya kasıtlı şekilde vurmaya devam ediyorsun.
Mpr: https://dosya.co/rouz5dqldltx/Gezinti_emirhan4320_Crash.mpr.html
NazmiNAKAMURA[OG]
Head MODERATÖR
Yönetici
En son düzenleme: 02-01-2022, 12:26 PM enesbey5858.
Kasıtlı çarptığınız (oyun huzuru bozduğunuz) için banınız kaldırılmayacaktı, zaten ban süreniz bitmiş bulunmakta.
Diğer oyuncuya da ayriyeten admin işlem yapmış bulunmaktadır.
Gezinti: [emirhan4320] isimli kullanıcı [^0NazmiNakamura^1[OG]] tarafından [Crash+Kasıtlı Çarpma] sebep ile [5] gün banlandı! | Banlanma Tarihi: 28.01.2022 01:30:32 Açılma Tarihi: 2.02.2022 01:30:32
İyi Oyunlar
Osmanlı Garage Yöneticisi
2 Ziyaretçi
Task