Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
LFS LİSANS ADIM:emresrky
öncelikle selamun aleyküm oyun içi arkadaşım olan melih yerine ben foruma yazıyorum kendisi yazmadığı için arkadaşımın LFS LİSANS ADI: Melih_tm16
SUÇLUNUN LFS LİSANS ADI: Yahya16
olan bu arkadaş uf1 ile orta ve sol şerit kullanıyor mprde mevcut melih arkadaşım orta şeritten gitmemesi için tamponuna yaklaşıp korna çalıyor fakat bu arkadaş korna çalmasına rağmen kendi şeridine geçmiyor ve seni banlatıcam diye şikayet ediyor uf 1 in orta ve sol şeridi kullanması doğrumudur sizce?bu arkadaş banlatıcam demesi arkadaş hem suçlu hem güçlü melih arkadaşım orta şeritten çıkmayınca vuruyor bu adama sonra adam neden vuruyorsun diye söyleniyor ve seni banlatıcam diyor gereğinin yapılmasını arz ederim.
LFS LİSANS ADI:Yahya16 OLAN ARKADAŞ MPR DE YAPTIĞI HATA MEVCUTTUR.
MPR SÜRESİ 22.16.02 DEN İTİBAREN İZLEYEBİLİRSİNİZ.
      https://yadi.sk/d/d7p42UN44sJNgA
ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.KOLAY GELSİN Rolleyes
Kayıtlı Üye
Merhaba, Uf1 orta şeride sadece sollamak için geçebilir diğerinde tampon yapmaması gerekiyordu uf kullananda da hata var Melih_tm16 tampon yapmasındada hata var ve son olarak tow olan kişinin yol ayrımında vurup kaza yaptırması diğerinnde şerit ihlali yapması ve argo kullanması üzerinde 2 kullanıcıyada cezai işlem yapacağım.
1 Ziyaretçi
Task