Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 12-22-2021, 04:16 PM ByTokatliii1. Düzenleme Nedeni: Metinde çıkan değişik yazılar.
Polis heasy ve Bahtiyar'ın kural bilmemelerinden dolayı bu konuyu açtım. Mpr'nin 1 saat 20. dakikasından itibaren izlerseniz yaşananları görürsünüz. Heasy'nin ovalde bulunduğumuz noktada etrafta oyuncu olmasına rağmen bana yaptığı pit manevrası yasak sadece arka ve etraf boş olunca yapılabilir (oval için) ve heasy bana kazaya sebebiyet verip spin yememe sebep oluyor ve kovalamacayı bırakmıyorlar fakat bırakmaları lazım ( Bir zanlı polisin manevrasıyla ovalde kaza yaptıysa, o an polisin zanlıyı kovalamayı bırakması gerekmektedir.). Daha sonrasında ise Bahtiyar'ın polisliğini aldığında kuralların tamamını okumadığı belli oluyor galiba arkadaşımız yeni (mprde mevcut). 

Polislere gerekenin yapılmasını arz ederim.

MPR : https://www.dosya.tc/server35/e71pbu/heasy_hatal_Ti_vurus.mpr.html

k.adları :  batya123
              REOXY
OSMANLI GARAGE  TOKATLI  POLİSİ  VE  ADMİNİ
Kayıtlı Üye
ovalde vurduğum zaman arkam boştu mpr'dede gözukuyor zaten
sen bana bırakıyormusun yoksa formamı atayım v.s cümleler kurduğunda ben çoktan bırakmışdım insanlık hali fark etmemısımdır yıne arkama birisi gelmışdır dıye
hiçbir polısten hiç birşekılde ceza yememeyıp
ovalde spın atınca kazaya sebebıyet vermemene rağmen burda konu açman saçma

iyi forumlar.
iyi oyunlar
  • OSMANLI GARAGE ADMİNİ 
    •           HEASY...
Yönetici
En son düzenleme: 12-29-2021, 10:52 AM BerkeTÜYSÜZ.
İlgili polislere ve ayrıyeten kazaya sebebiyet veren şahısa gerekli işlemler uygulanmıştır. Uzun uzun anlatmaktan yorulduk. Artık sadece atılan bandan ders çıkarmalarını bekleyeceğim. Aksi takdirde polisleri buradan uyarıyorum, yetkileriniz gidebilir! Söylediklerimizi tekrar tekrar dinleyin, okuyun.
[Resim: https://i.hizliresim.com/01JOaW.png]
Vatan ne Türkiye'dir Türklere ne de Türkistan, vatan büyük ve müebbet bir ülkedir; Turan!
1 Ziyaretçi