Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
[color=var(--header-primary)]๖̶̶̶ζ͜͡ ???ツ[/color][color=var(--header-secondary)]#8471 discorda sahip olan BerkeCan Arkadaş 169 ile giderken virajda arka attı toparlayım diye hemen kırdım direksiyonu toparladım virajdan çıktım hız sınır ihlali diye 300 kesti ilk başta sonra 10 dakika geçti aradan lastiklerim 150 dereceye ulaştı pit sürem 2 dakika kaldı pit yolundayım 150 derece olduğu için lastikler kaydı 2x drift yazdı 3 de city köprünün altına kadar 160 bastım aracım xrt arkadan çekişli ayar deniyordum döndüremezdim BerkeCan adlı polis tamponumdaydı fren yapamadım dönsün diye hafif el freni koydum geri çektim topladım hemen 2500 tl ceza ve hapis attı bunu herkese yapıp haksız kazanç sağlıyor 15 dakikada topladığı para 20k yı geçmiştir gereğinin yapılmasını arz ediyorum saygılarımla mpr yok ama oyundaki çoğu kişiye girip sorabilirsiniz birini yakalıyo direk başka birini 89 129 ya da 169 diye ceza kesiyor ne yapılacağını siz bilirsiniz.[/color]
Yönetici
Polis raporlamalarında bu gibi olaylar MPR kaydı olması konunun detaylı incelenmesi için daha uygun olmaktadır. Konuya MPR kaydı yüklenmediği için herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Fakat yine de şikayet etmiş olduğunuz polise (casper123456) uyarılar verilmiştir.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task