Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 11-18-2021, 08:28 AM SHROUDS.
SİGARA ALDIM ARDINDAN BENİ KOVALADI SONRA BEN DÜZ OVALE ÇIKTIM ARDINDAN DİREK SEVİYEYİ BİLMİYORUM AMA SV4 GÖRMEMİŞTİR 14. SİGARAMI ALMIŞTIM RAM YAPTI ÖNÜME KIRDI TERS ŞERİDE FIRLADIM SONRA GAZA BASTIM KURTULDUM DİYE YASAK DEYİNCE DURDUM ORADA ARKADAN BİRİ GELDİ YAPIŞTIRDI İZLEYİCİYE ATTI 5K +14 SİGARA GİTTİ

BENİM K.ADIM SHROUDS

POLİS ROOKİ K.ADI Beko3571tr

BURDA SUÇLUYU ANLAMADIM İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM.

14.54 da takip mesafesini korumuyor hızlı geliyor ve ram yapıyor 
15.05 te bidaha ram yapıyor 15.10 da dokunuyor
16.00 ovalde duruyor birde sol şeritte duruyor 
ondan sonra ters yönden kaçsam kaçardım yasak diyor bende korkup fren yapıyorum arkadanda gömçürüyor ölüyorum 

ZARARIMIN KARŞILANMASINI İSTERİM 
KOLAY GELSİN...

https://www.dosya.tc/server35/zpmikz/bu_n.mpr.html
https://www.dosya.tc/server35/zpmikz/bu_n.mpr.html
Kayıtlı Üye
Ram yaptığımı düşünmüyorum mpr yi dikkatlice izledim en ince detayına kadar ben seni sıkıştırdığımda beni itiyorsun ve benim kontorlümü kaybettiriyosun kontorülümü toplarken çarpışıyoruz ve karşı şeride düşüyorsun bende yasak olduğunu düşündüğüm için yasak diyorum ve sende 2 metre ilerinde sağa ayrılan yol yerine yolun ortasında durmayı tercih ettiğin için kurallara uyarak yolda giden bir arkadaşın sana çarpmasını sağlıyorsun ve sana çarptığında ise uçuyorsun. (bana ovalde pit atarak durdurmak yasak sadece sıkıştırabilirsin dedi OG İBRAHİM ve detaya girmediği için bende bariyere sıkıştırmanın yasak olduğunu bilmiyordum sonradan öğrendim)
Kayıtlı Üye
Merhaba,

Polisin sizi sıkıştırması sonucunda karşı şeride geçmeniz ve kaçmanızda bir sakınca yok. Eğer polis size vurmamış olup kendiniz karşı şeride atlasaydınız bu sefer yasak olacaktı ve pit atmanız gerekecekti.

[Resim: unknown.png]
Polisin kovalamacayı bırakması gerekiyordu fakat bırakmamış. Yanlış bilgisinden dolayı uyarılar geçilmiştir. Banlanamayacaktır çünkü hali hazırda 5 gün banlanmıştır. Cezanız iade edilmiştir. 

İyi Oyunlar.

İyi Forumlar.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
1 Ziyaretçi