Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
kovalamaca sırasında sağ yanaştıkdan sonra önümde yavaşlayan polisi sollamak için hafif burnumu çıkarıyorum fakat gaza basmıyorum o esnadada başka bir polis bana gelip arkadan vuruyor ve 5k ceza yiyorum bana çarpan polis arkadaşın asıl gitmesi gerektiği yer soldaki tek şeritli yol diye biliyorum (herhangi bir sollama veya yanaşma hariç) ama arkadaş şerit dışından 200+ km/h bir hızla geliyordu ve sonucundada bana vurdu bende mapden dışarı çıkıp 5k ceza yedim burda arkadaşın banlanmasını veyahut ceza verilmesini istenmiyorum hata yapılabilir ki bence ikimizde de hata var o arkadaşı suçlayamam fakat yediğim 5k cezanın bana yeniden ödenmesini istiyorum

MPR KANIT
https://www.mediafire.com/file/ra4ozm128y0hifz/crash3.mpr/file

MPR SÜRE
28.10.00

KOLAY GELSİN...
Kayıtlı Üye
ihbar geldiği için sigara yerine gidiyorum ben,orda mecbur sağa dönmem gerekiyor aynanı kontrol etmeden kafanı çıkarıyosun ve bende duramayıp çarpıyorum.Daha dikkatli olursan sevinirim,sende kusura bakma.
Kayıtlı Üye
Merhaba,

Bu durumda maalesef para iadesi yapamıyoruz. Polis o şeritten de gidebilir ama olay aslına bakarsak sizin aynanıza bakmamanız dolayısıyla böyle bir olay yaşandığını söyleyebiliriz. Para iadesi yapamıyoruz. Cezai işleme de gerek yoktur.

İyi Oyunlar.

İyi Forumlar.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
1 Ziyaretçi
Task