Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 11-13-2021, 08:09 PM erdem2544.
]İYİ GÜNLER BEN JESTER(erdem2544)  13.11.2021 TARİHİNDE OYUNDA OVALDE SİGARA ALIYORUM VE ALDIM 13 İLE 15 ARASI SİSGARAM VARDI#MPR DE BELİRTİLEN YERDE PARK ETMİŞTİM VE 1.HEASY BİLEREK KOVLAMA BAŞLATTI SİGARA OLMAYAN YERDE# 2.ORDA BAŞKASI VARKEN BANA BAŞLATTI# 3.SİGARA OLMAYAN BİR YERDE DURDUK YERE BAŞLATTI# 4. VE ASIL KONU MESELEM MPR YE BAKARSANIZ BEN BAKYORUM POLSİ UZAKTA TAM PİT ATIYORUM VE ATTIKTAN SONRA İZLEYCİYE BİLE GEÇİYORUM 2 SN SONRA 5K VE SİGARALAR GİDİYO VE SONRA HEASY KOVALAMA BAŞLATIYO VE MİLLET DALGA GEÇİYO# YANİ DEMEK İSTEME ORDAN ANLAYABİLİRSİNİZKİ BEN PİT ATIYORUM İZLEYCİ GEÇİYORUM SONRADAN HESAYNİN SİRENLERİ ÇALIYO VE 5K VE 13-15 SİGARAM GİDİYOR VE MİLLET SONRADAN DALGA GEÇİYOR# BURADA HEASY KOVALAMA BAŞLATIYOR AMA BEN PİT ATTIKTAN SONRA BAŞLIYOR KOVALAMA VE SONRA PARAM GİDİYOR MPR DEDE BELLİDİR.... #MPR 1SAAT 47. DAKKADAN İTİBAREN BAŞLIYOR BOŞA İZLEMENİZE GEREK YOK ONDAN SONRASINI LÜTFEN DETAYLI İZLEYİN.....#BENİM POLSİLE BİR İSTEĞİM YOK SİSTEM HATASI VE POLSİN DURDUK TERE VE GEÇ K.BAŞLATMASI SONUCUDR....#GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERM PLEASE...........] GİDEN PARAM BİLE BANA YATIRILSA YETERDİR....

https://www.dosya.tc/server35/rxxiwe/mpr..mpr.html
Kayıtlı Üye
1-BEN KOVALAMAYI OYUNCUNUN ÜSTÜNE OYNAYARAK BAŞLATMADIM SADECE O AN  İLK O DİKKATIMI ÇEKTI
2-BEN KOVALAMACAYI BASLATTIKTAN 1-2 SANIYE SONRA PİTE ARDINDAN İZLEYICIYE GEÇIYOR
3- BENDE HERHANGİ Bİ BAG SİSTEM HATASI GÖZUKMUYOR

4- AMA MPRYE GÖRE JESTER (erdem2544) OLAN ŞAHISDA SİSTEM HATASI OLARAK GÖZUKUYOR

SONUÇ:.. SİSTEM HATASIDIR  

İyi günler osmanlı garage. Smile
  • OSMANLI GARAGE ADMİNİ 
    •           HEASY...
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 11-18-2021, 11:18 PM enesbey5858.
Merhaba,

Bu durumda para iadesi yapamıyorum. Öncelikle Erdem, polis arkanda seni kovalama hakkı var çünkü oval terstesin. Burası riskli bölgeye girer. Ardından neden pit atıyorsun ki? Polisin kovalama sebepleri yeterli seninde pit çekmemen gerekirdi maalesef para iadesi gerçekleştiremiyorum.

İyi Oyunlar.

İyi Forumlar.
             Recep Şimşek

              OsmanlıGarage Yetkilisi 
1 Ziyaretçi
Task