Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
gazlarken polis ibrahime çarpmam sonucu ceza yazdı tamam ceza yazmak hakkı fakat ben onun radarına o sırada 25 ile giriyorum kaç ile geldiğimi bilmiyor ve kafasına göre bana hız sınırını aşmak diye ceza yazıyor belki 172 ile çarptım ve bu hız sınırını aşmak olmuyor bilmeden hızımı ceza yazıyor ve yavaş gelsen çarpmazısn falan diyor kazaya sebebiyet+tehlikeli sürüş ten yazabilir bana ceza ama hız sınırını aşmaktan ceza yazamaz çünkü hızımı bilmiyor sonradan da bana gelip mpr bakıp geliyor o zaman diğer polisler de ks den milletin hızına baksın 200 ü görsün onun yanına gidip ceza yazsın böyle bir şey mi var ?

s2 adı: ibrahim0006
mpr: https://s7.dosya.tc/server20/sdc3ir/polis_ibrahim.mpr.html

mpr kaydının 57. dk sından itibaren izlerseniz görürsünüz...
Osmanlı Garage Admini 
İyi Günler Dilerim.
Kayıtlı Üye
radarıma 25 ile girmiyorsun hızlı gelip çarpıyorsun yavaşlamıyosun bile.sonrasında bana 25 ile girdim diyosun,cezadan sonra mpr ye bakıyorum mpr de gözüküyor nasıl geldiğin. ayrıca sana geldiğin hızı söylemedim hızlı geldin dedim o hızla çarpmandan belli oluyor nasıl geldiğin. sonra kaçmaya çalışıyorsun,aracın hasarlı olduğu için kaçamayıp kenara çekip ceza yaz diyorsun.
Kayıtlı Üye
(11-07-2021, 04:36 PM)ibrahim0006 demiş ki: radarıma 25 ile girmiyorsun hızlı gelip çarpıyorsun yavaşlamıyosun bile.sonrasında bana 25 ile girdim diyosun,cezadan sonra mpr ye bakıyorum  mpr de gözüküyor nasıl geldiğin. ayrıca sana geldiğin hızı söylemedim hızlı geldin dedim o hızla çarpmandan belli oluyor nasıl geldiğin. sonra kaçmaya çalışıyorsun,aracın hasarlı olduğu için kaçamayıp kenara çekip ceza yaz diyorsun.

Bak mpr ye bakıyorum diyorsun ceza yazdıktan sonra hızımı bilmeden bana ceza yazıyorsun bunu kendi ağzınla söylüyorsun benim attığım mpr kaydında tüm kanıtlar var merak etme mpr kaydına gitme anın vs. Bana orada hızımı bilmeden ceza yazamazsın benim hızıma göre yüzdelik dilim cezaları var polis ceza sitesinde ben kendimde polisim kimseye hızını bilmeden kafana göre hız cezası yazamazsın ben bunu diyorum sana ama ya bunu idrak edemiyorsun ve ya idrak etmek istemiyorsun kardeşim benim.
Osmanlı Garage Admini 
İyi Günler Dilerim.
Kayıtlı Üye
Merhaba,

Bu konuda İbrahim haklıdır. Polisin size hız aşımı sebebiyle ceza kesmesi için kesin olarak hızınızın radarda çıkmasına gerek yok. Polisin yanındayken veyahut polisin görebileceği bir mevkideyken hız sınırının aşıldığı bariz belli edilirse polisin kovalamaya hakkı var. Artı olarak kaza yaptığınız için polis sonradan !kovala diyor ve radara düşük hızda giriyorsunuz. Dediğiniz diğer polisler de ks den bakıp ceza kessin lafına gelecek olursak polis, hız aşımı yapan kişinin yanında değilken ya da zanlının polisi görebileceği mevkide değilken zaten ceza kesme gibi bir hakkı yoktur. Konu kilitlenmiştir.

İyi Oyunlar.

İyi Forumlar.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
1 Ziyaretçi
Task