Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 10-27-2021, 12:41 PM lordangel.bs. Düzenleme Nedeni: link
Pitten Çıkmışım Üst Yola Çıktım Geri Gidecektim Biranda Arkadan GUFO Adlı Oyncu Vurdu Bende Chate Bişe Yazacaktım Hala Vurmaya Çalıştı Bişe Demedim Gene Devam Etti + Salak Falan Yaşına Veriyorum Artık Kaç Yaşındaysa Velet Falanda Dedi Doğrudur 16 Yaşındayım MPR Kaydını Aldıktan Sonra Küfür Falanda Etti Kodumun Veletleri Olsun Falan Oraları Alamadım MPR'den Sonra 3 Kişiyi Dahada Kışkırttı Onlar Foruma Atarmı Bilmem Hakkımı İstiyorum 1k Falan Param Gitti Oyuncuyada Ban İstiyorum Gerekeni Siz Yaparsınız Zaten İyi Görevler .

MPR : https://s7.dosya.tc/server20/z8xa9h/gereksiz_vurma___hakaret.mpr.html
Saniye : 38:25.00 (Bu Saniyeden İtibaren Full GUFO'yu İzleyin Bi Kaç Kişiye Dahada Vuruyor .)
Ben : Lord AngeL
Vuran Şahıs : GUFO

Hakkımı İstiyorum Sebebsiz Yere Vurduğunu Düşünüyorum Hatta Yolda Verdim Orda Ama Yapacak Bişe Yok İyi Görevler .
                                                                                                        Hamit Özdemir
                                                                                        OSMANLI GARAGE

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 10-27-2021, 03:47 PM Atsız.
Bizzat tarafımca rahatsız edici hareketlerini görmüş olup cezai işlem uygulanmıştır ve iflasından dolayı 5 gün banlanmıştır.
#ΛƬƧIZ
OSMANLI GARAGE ADMİNİ
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 10-28-2021, 04:21 PM KayraaT.
(10-27-2021, 03:04 PM)gufo5552 demiş ki: sen de aglion

2-) Konulara boş gereksiz içerikli mesaj yazan kullanıcıların mesajları silinip 3 gün banlanır.

İşlem yapılmıştır
1 Ziyaretçi
Task