Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Oyunda [POLİS] Yetkisi Olan Bir Oyuncu Var.   Ovalde Orta Şeritten FXO İsimli aracım ile 145-160 Km/h  İle İlerlemekteydim.    Arkadamdan bu Polis arkadaş yanaştı Sirenleri açtı nedir sağa çek falan bende " OVAL BURASI " dedim.  Ve sağ taraftaki çıkışa doğru yöneldim. Oradan çıktıktan sonra sağa çektim o da bana çarparak önüme durdu.  Sonra ben de bekledim cezanın kesmesini ve 250 TL yazıyordu ben de kabul ettim mecburen.  Sonra bu bilgisiz arkadaşımız "UF1 ve 160 Km/h Altı      Orta ve Sol   yasak değilmi  diye chate soruyor.  bende discord'a yöneldim ve sordum dedim " 145-160 Hız İle ve FXO ile Ortadan Gitmek Yasakmı? "  diye sordum.  Fikret Admin UF1 için yasak deyince ben de onların bana söylemesi üzerine foruma girip buraya geldim.  Sebepsizce param gitti arkadaşa kuralların iyice okutulması gerek ve yaptığı iyi bir şey değil.
Banned
En son düzenleme: 05-27-2020, 04:15 PM Fikret Şen.
Merhabalar

Öncelikle, Sol şerit yasağı sadece uf1'ler ve 160km/h altı araçlar için yasaktır.

Ovalde en alt limit 80km/h 'dir. Olası bir polis kovalamacasında ovalde birisini durdurmak yasaktır.

İlgili mprde'de görüldüğü gibi orta şeritte 140/160 arası bir süratla seyretmek suç sebebi değildir.
https://s4.dosya.tc/server11/8cck2v/Gereksiz.mpr.html

kesilen ceza hesabınıza iade edilecek.
Polis Uyarılacak.
1 Ziyaretçi