Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
öncelikle selamun aleyküm 

13 52 74: burda yeşil ışık yanmasına rağmen bekliyor ve kazaya sebebiyet veriyor
14 29 28: ikimizde hızlı gidiyoruz aramızda baya mesafe olmasına ragmen aniden el frenine asılınca önümde yanlıyor düz yolda bende istemeden carpıyorum benim sucum olmadıgı icin devam ediyorum admin bey pite gidip bana kick atıyor umursamamazlık kazaya sebebiyet yazıyor ben mi kazaya sebep oluyorum o mu yetkililer anlar zaten ss =https://www.hizliresim.com/o4l6tmn

bu atacağım 2. sste iste yolda başka bir uf araca carpıyor ve onuda atıyor her çarpıştıgını oyundan mı kickliyecek bu ?   benim bildigim dikkatsiz sürüs ve kazaya sebep polislerin kovalama sebebi. ss= https://www.hizliresim.com/gppk08n 

burda ise çarptıgı adama para atıyor al şunuda fazla konuşma falan yazıyor yani anlamadım adminlik alınca üstünlük mü oluyor dokunlumazlık mı veriliyor nerden buluyorlar oyunculara böyle davranma yüzünü ? ( para atmadan önce 2. ssde kick atıgı adam yazı yazıyor adamı takıp cevap bile vermeye gerek duymuyor ) 
 ss= https://www.hizliresim.com/m0uhj7v
Kayıtlı Üye
Merhabalar Shms21201,

Öncelikle Forum'u kullanarak admin şikayetinde bulunduğunuz için teşekkürler! Admin şikayetiniz yöneticilere bildirilmiştir.

Keyifli sürüşler, iyi eğlenceler..

Saygılarımla,
KayraaT
Kayıtlı Üye
1. Si City mapında yanlamak yasak değil
2. si ben hadi yanlıyorum sende cok mesafe yok 1 araba kadar bile yok arkamdan frenlemek yerine arabam 70derece dönüyo arkadan dokunuyosun spin atıyorum + ne bi kusura bakma ne özür dileme yok umursamıyosun yoluna devam ediyosun ben parasında değilim hatanı biraz kendinde ara
3. Polisin işini adminlerde yapabilir + hapise bile atabiliriz.
4. Sü al şunuda fazla konuşma dediğim benim en yakın arkadaşım erenucar yani para attıgım kişi "Jtes" bunu çarptıgım için değil ona para lazım oldugu için attım her şeyi ss alıp bilip bilmeden buraya atamazsın
5. Si Başkasına yaptıgım şeyi buraya atamazsın kendi konun neyse onu at
6.Sı Bende insanım günümün 10 saatini boştayken burda geçiriyorum hatta daha fazla olabiliyor artık dalgın olabiliyorm gözümden kaçabiliyor birinin yazdıkları veya işlem yaparken o yazıyosa panelle ilgilendiğim için göremeyebiliyorum sonucta 10 TANE OG CAN yok Smile

İyi Günler Dilerim...
Nam-ı Değer CanCOSAR... 
Kayıtlı Üye
adamdaki tavıra baksana al şunu konuşma diyo bende bu adamdan şikayetçiyim konuya alakası olmayanlar dahil olmasın diyorsunuz da ben burda shms21 destek çıkıyorum adam çok abartıyor adminliği haketmiyor adminliği NOT: KONUYA ALAKASI OLMAYAN BİRİ DEĞİLİM DESTEK ÇIKAN BİRİYİM.

Я сподіваюся, що ти помреш

Kayıtlı Üye
Şöyle soyleyim sana kardeşim ilk olarak attığım parada zaten o arkadaşım en yakın jtes yani eren ona karşı nasıl konusacagima ne yazacağıma karışamazsın + olarakda destekçi diyosan bende destekçi yıkarım buraya tonlarca adam Wink konuyla alakası olmayanlar karışamaz bu yuzden iyi oyunlar. OG CAN COSAR...
Nam-ı Değer CanCOSAR... 
Kayıtlı Üye
yık ozaman adamlık taslama kardeş lafa değil icraat"a bakarız karı gibi laf yapacağına icraat yap Turşu seni

Я сподіваюся, що ти помреш

Yönetici
(09-21-2021, 01:33 PM)kamel342 demiş ki: yık ozaman adamlık taslama kardeş lafa değil icraat"a bakarız karı gibi laf yapacağına icraat yap Turşu seni

4-) Kişilerin onurlarını zedeleyici Argo yada küfürlü konuşanların mesajları silinip 5 günden az olmamak üzere 365 güne kadar banlanır. 
2-) Konu ile alakası olmayanların kişilerin onurlarını zedeleyici ve hakaret içerikli mesaj yazan kullanıcıların mesajları silinip 3 gün banlanır.
Osmanlı Garage Yöneticisi
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz SS'lere tarafımca bakılmış olup MPR kaydı yüklemediğiniz için konu çok fazla değerlendirilememiştir. Fakat şikayet etmiş olduğunuz adminin (cancosarx) forumda başka konuları olduğu için Yönetim kararıyla uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

Bakınız:
[Resim: 7mjynge.png]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task