You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Kasti Çarpma ve Yetkisi Olduğu için Her şeyi yapabildiğini sanmak.

Kayıtlı Üye
Öncelikle Merhaba.

Enes A. OG ben yolumda seyrederken ansızın önüme kırdı ve kendisi haklıymış gibi kaba tavırlar sergiledi.
ödiyecek misin diye sorduğumda ''ödemiyicem'' cevabını verdi fakat bunu daha nazik bir şekilde özür dileyerek söylese bir şey demiyeceğim kazadan sonra çimenlere savruldum tam yanımda adam takla atmış 112 aradı ben de onu kurtarmak için mecbur terse girmem gerekiyor çünkü çime park edip adamı kurtarıcam o sırada ters diye kick attı tamam onda bir problem yok ben de ona kendimi ifade ettim ''adamı kurtarmak için girmiştim'' bana ''banane'' cevabını verdi ben de ''bana kin tuttuğun için seninle uğraşıcam'' dedim ve bunun saygısızlık olduğunu söyleyip 5k ceza + kick attı kick attığı için mpr alamadım fakat arkadaşımdan rica ettim o aldı youtube linklerini aşşağıya bırakıyorum yetkisi olduğu için nasıl tabir edilir bilemiyorum ama kendisini çok üstün görüyor kendisi saygısızlık yapıyor ben sakin bir şekilde olayı izah ediyorum her hangi bir saygısızlık yapmadığımı düşünüyorum araba alıcaktım param kalmadı böyle gereksiz yetki kullanan adminler için gereğinin yapılmasını arz ediyorum. 

Kasti Çarpma Youtube Link: https://www.youtube.com/watch?v=8UmwSgt9UE8

Sözde Saygısızlıktan 5K Para Cezası+kick : https://www.youtube.com/watch?v=aojaLmAz4gc

(5k ceza kesildi sonra kick atıldı fakat mprde 5k ceza gözükmüyor sadece kick gözüküyor Mesutcan'ın ''oha'' yazmasından belli zaten 5k ceza kesildiği)
(Karşımdaki bana saygısız yaklaştığı için ben de ''seninle uğraşıcam'' yazdım ve bu saygısızlıkmış 5k ceza yedim bu söylediğim saygısızlıksa onun yaptığı nedir videonun öncesinde de ''sana napcağımı biliyorum'' diyerek beni izlemeye almış oysa ki benim tek suçum yolumda ilerlemekti bir anda önüme kırdı ve bu olaylar gelişti sadece bana kin tuttuğundan yaptı bunları) 

OLAYA GERÇEKLİK GETİRİLMESİ İÇİN ENES YERİNE BAŞKA BİR ADMİN/YÖNETİCİ BAKARSA SEVİNİRİM.
En son düzenleme: 05-25-2020, 11:42 AM Fusegu.
Yönetici
RE: Kasti Çarpma ve Yetkisi Olduğu için Her şeyi yapabildiğini sanmak.
Yetkiliye uyarı verilmiştir, paranız hesabınıza iade edilecektir.