Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Oyuna girdim birkaç dakika sonra sunucuya bir kardeşim geldi selam verdi "günaydın abi" cümlesini yazmasıyla Porshce'a yaşını sordu ve olaylar başladı. (Yok hesabına giriyormuşum anneme küfür ediyormuşum onu banlatmak içinmiş miş felan filan.
Aileme dil uzatacak insandan kan alır alnını karışlarım ! Ben kendim çözmeden buraya iletiyorum siz gerekeni yapmazsanız ben farklı merciler ile çözeceğim. Şahsı tanımam etmem 15 yaşındaymışım kicklemişim adminliğimi aldırmış vs. Mental zekasında bir sorun var sanırım her sakallıyı babası zannediyor, admin olduğum süreçte grupta şahsa küfür ettiğim gerekçesiyle yine yalan yanlış ithamlarda bulunduğunda küfür edenin başkası olduğunu diğer adminler söylediğinde özür diledi, ben boşa demiyorum mental zekasında sorun var diye. Hakkımda yalan yanlış ithamlarda bulunuyor neymiş kullanıcı adımı biliyormuş takılmışmışız benim tanımadığım insan beni tanıyamaz hakkımda yalan yanlış ithamlarda bulunmaya devam ederse...) Para veren adminlik aldığı sürece hiçbir oyuncu rahat edemeyecek. 

Geri Kalan olaylar MPR kaydında mevcut. 

Başlangıç 6.19 
https://s5.dosya.tc/server5/586myp/kekra.rar.html
Bitiş 18.20
#BOSS
Yönetici
Admin şikayetiniz üst yetkililere iletilmiştir.
Osmanlı Garage Yöneticisi
Yönetici
Şikayet etmiş olduğunuz adminin (Rookie) Yönetim kararıyla yetkisine son verilmiştir.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi