Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhabar;
konu açma sebebimi söyleleyim polis tonchion arkadaşımız ben yanında drift attım diye bana kovalama başlatıyor en doğal hakkı,kovalama sırasında ben onu yan yatırmak için çarpıyorum arkadaş yan yatmıyor ve ben duruyorum ceza ekranında bana sebebi olarak drift yazması lazım(150tl max) arkadaş bana sebebe t.sürüş+kasıtlı çarpma+drift(500 tl ceza) yazıyor fakat beni kovalama sebebi drift ama benim kovalamada yaptığım olayları geçiriyor oraya şimdiye kadar bende 5 ay polislik yaptım fakat kovalama esnasında olanı sebebe hiçbirzaman yazıldığına dair bir bilgi almadım ve ben bu durumdan rahatsızım polisimizin gerekli uyarıları veya işlemleri almasını rica ediyorum.

[b]https://s5.dosya.tc/server5/oo600q/_4_POLIS__C_7________-.mpr.html mpr dosya tc [/b]

OSMANLI GARAGENİN ADANALI ADMİNİ 

[OG]MERT.Y
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 08-30-2021, 11:59 PM recepfy.
Merhaba,

Öncelikle kovalanma sebebiniz drift ve dikkatsiz sürüş olabilir çünkü park halinde olan araca bile çarpıyorsunuz, önünde yer alan nesnelere çarpıyorsunuz ve düz park edilmesi gereken yere çapraz şekilde giriyorsunuz kovalama sebebinde şu an sıkıntı yok. Sonrasında polise vurup onu sürüklüyorsunuz. Polisin yapacağı gücü zanlı yapamaz yani orada 3 4 kez polise vuracağınız yerde ya sağa çekip durmanız ya da kaçmanız gerekiyor. Ek olarak polisi de sürüklüyorsunuz bu yasaktır. Ceza uygun. Polise işleme gerek yoktur daha dikkatli olunuz.

Oyuncular diğer oyuncuları 20 metreden daha fazla çarpamaz / sürüklüyemez;

Zanlıların polise vurması yasak değildir,fakat polisler kadar şiddetli vuramazlar ufak güç uygulayabilirler.

İyi Oyunlar.

İyi Forumlar.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
2 Ziyaretçi