Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Olay şu, pazar günü saat öğlen 12de cityde map dışında para kasmaktayız. (Dakika 59.41.59) da YANCI nickli arkadaşı sollamaya çalışırken yanlışıkla çarpıyorum fakat bu çarpma bende var olan lagtan dolayı mprde arkadaşın arabasına değmememe rağmen arkadaşa çarpmış olarak gözüküyorum. Sebebi lag. Zaten bu yüzden de kaza parası çıkmıyor. Olay yaşanırken çarptığımı farketmiyorum bile sonrasında BOSS ile YANCI ya "az önceki naptı sana?" diye soruyor. YANCI da "arkadan çarptı bilerek" olarak cevaplıyor(Dakika 1.00.49.64). Bu cevaptan sonra BOSS bilerek bana çarpmak için para kasma yerine doğru geliyor ve beni buluyor(Dakika 1.01.21.68)sonrasında biraz ilerliyip yön değiştiriyor ve hızını yavaşlatıp gelmemi bekledikten sonra çarpıyor. Yavaş gelmesine ve direksiyonunu hiç çevirmemesine rağmen dönmediği için çarptığını söylüyor. Bu olay yüzünden otomatik izleyiciye atılıyorum ve 1 saatlik eventin son 15 dakikasında para kasamıyorum.

MPR: dosya.co/dx4wwlo522ux/dv.mpr.html
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 08-22-2021, 05:36 PM Furkanorll.
Bende boss neden benden -5000 ceza kesilmiş?????

mpr deki ben degılım
Yönetici
En son düzenleme: 08-22-2021, 08:01 PM enesbey5858.
(08-22-2021, 05:36 PM)Furkanorll demiş ki: Bende boss neden benden -5000 ceza kesilmiş?????

mpr deki ben degılım

Konuyla ilgisi yoksa, onun için ayrı konu açman gerek. Uyarı puanı aldın.

beretta kullanıcı adına 1 gün uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.
Osmanlı Garage Yöneticisi
1 Ziyaretçi