Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-24-2020, 04:31 PM SÜPERB.
Alım yapan arkadaş o ben değilim. Ben oyundayken benimle aynı taga sahip kimse yoktu. Orda sadece tag vermiş arkadaş tag verse bile 2 kişi aynı taga sahip olacaktı. Yani onun için de ban gerekçesi yok. Ben neredeyse her gün adminlerle konvoy yapıyorum gazlıyorum hiç biri sıkıntı yaşatmadi ben arkadaşa dedim ki aynı taga sahip 3 kişi yoktu ve oyunda zaten aynı taga sahip kişi yoktu ban attınız. Ben arkadaşın neden ban yediğini sormak için girdim oyunda sadece bende tag vardı bana direk senide aticam diye yöneldi. Atamazsın dedim  atamaz ben tek kişiyim benden başka tagi olan yok. Beni atma gerekçesi klana alım yapmak ve tag cikarmamak dedi. Ben klana kimseyi almadım oyunda tek kişiyim tag çıkarmak zorunda da değilim. Neyin muammelesi bu yaptığınız. Bundan ayrıca 3 tane daha haksız ban yedim ama hic kimse kabullenmiyor niye böyle? Kurallara göre ben haklıyım. Ortada bir yanlışlık var lütfen banimi kaldirin!

Bu Konudaki Mesajlar
KdGenesis, ErenFurkan KONU KAPANMAMİSTİR CEVAP VERİRMİSİNİZ ADMİNLER - tarafından SÜPERB - 05-24-2020, 04:22 PM
1 Ziyaretçi
Task