You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

KdGenesis, ErenFurkan KONU KAPANMADİ ADMİNLER İLGİLENEBİLİR Mİ LÜTFEN

Kayıtlı Üye
Tanıdığım bı kardesim 3 gün ban  yemiş oyuna girdim neden atıldı dedim. Bana gelip senide banlicam deyip banladi. Arkadaşı atma sebebi bı tanıdığına tag vermek. Bu zamana kadar hiçbir admin karismadi bize 3 kisidenfazla kişide tag bulundurmak yasak! Ben dedim ki admin bana senide aticam diyince atamazsın çıkarmak zorunda değilim dedim. Bana gelip diğer admin ukala ukala konuşma filan dedi oysaki çıkarmak zorunda değilim dedim sadece kendileri ukalaydi. Ben sadece soru sormak için oyuna girdim kimseyi klana almaya çalışmadım ve tag cikarmak zorunda değilim ve ayriyetten ben oyuna girdiğimde başka aynı tag olan kimse yoktu konuşmaktan aciz insanlar mısınız sizinle konuşmaya geldim. 2 gün Atan adminler: kdgenesis , ErenFurkan. Daha önce yediğim haksız banlarda haklı bile olsam banim süresince banim kalkmadı lütfen banimi kaldirin. Ortada zaten klan filan yok! S2 adim ;  tolgatlp Admin oldunuz diye egonuzu tatmin etmeniz yüzünden ban mi yememiz gerekiyor!
En son düzenleme: 05-24-2020, 04:55 PM SÜPERB.
Kayıtlı Üye
RE: KdGenesis, ErenFurkan İŞTE BOYLESİNİZ EFELENİP BAN ATIYORSUNUZ AMA SONRA DONUS YAPMIY
- Benzer tag veya isimi 3 kişi ve ÜSTÜ Kullanması YASAKTIR.
- Admin orada size veya 2. herhangibi bir Konuda uyarı yapıyorsa ve siz halen devam ediyorsanız, Uyarıları dikkate almamaktan veya yaptığınız hatadan ban yersiniz.
- Admin görevini yanlış yapıyor, görevini hatalı yapıyor gibi bir şikayetin varsa Kanıtlı şekilde https://osmanligarage.com/forumdisplay.php?fid=15 üzerinden şikayetini bildirebilirsin.
- Bir konunun içerisinde Admin varsa gerekli işlemleri yapar sizin konuyu uzatmanız sizin de ban yemenize sebep olabilir.

Herhangibi bir klan olmasına gerek yok aynı ismi 3 ve daha fazla kişi aldıysa uyarı yapılır devam ediliyorsa cezai işlem uygulanır.

ALIM Yaptığının (Çağırdığının Tag verdiğinin) kanıtı; https://hizliresim.com/Ib0oe6
Uyarıya rağmenı devam ettiğinin kanıtı; https://hizliresim.com/R8BZT3

Admin arkadaşımdan diğer kanıtlar gelince buradan atacağım.
Kayıtlı Üye
KdGenesis, ErenFurkan KONU KAPANMAMİSTİR CEVAP VERİRMİSİNİZ ADMİNLER
Alım yapan arkadaş o ben değilim. Ben oyundayken benimle aynı taga sahip kimse yoktu. Orda sadece tag vermiş arkadaş tag verse bile 2 kişi aynı taga sahip olacaktı. Yani onun için de ban gerekçesi yok. Ben neredeyse her gün adminlerle konvoy yapıyorum gazlıyorum hiç biri sıkıntı yaşatmadi ben arkadaşa dedim ki aynı taga sahip 3 kişi yoktu ve oyunda zaten aynı taga sahip kişi yoktu ban attınız. Ben arkadaşın neden ban yediğini sormak için girdim oyunda sadece bende tag vardı bana direk senide aticam diye yöneldi. Atamazsın dedim  atamaz ben tek kişiyim benden başka tagi olan yok. Beni atma gerekçesi klana alım yapmak ve tag cikarmamak dedi. Ben klana kimseyi almadım oyunda tek kişiyim tag çıkarmak zorunda da değilim. Neyin muammelesi bu yaptığınız. Bundan ayrıca 3 tane daha haksız ban yedim ama hic kimse kabullenmiyor niye böyle? Kurallara göre ben haklıyım. Ortada bir yanlışlık var lütfen banimi kaldirin!
En son düzenleme: 05-24-2020, 04:31 PM SÜPERB.
Kayıtlı Üye
RE: KdGenesis, ErenFurkan İŞTE BOYLESİNİZ EFELENİP BAN ATIYORSUNUZ AMA SONRA DONUS YAPMIY
Kanıtlarda her şey açık açık zaten belirtiliyor bunun neresinde user haklı anlamış değilim.Ayrıca Tag vermişler diyip geçiyorsun olaya o tagı vermek bile binevi alım yapmakla eş değerdir,Ve bu gruba birini alırken yada bu grup kuruldugunda kime haber verildi o alım işi zaten sunucudaki yapılmaması için son derece taviz verilmeyen kurallardan biridir.Alımı yap veya yapma gruptan biri yapsa bile bu gruba dahil oldugun için o alım yapanla aynı kategoride değer kazanırsın.Ve buraya konu açıyorsan önce konuşma şeklini ve uslubunu düzeltip adam akıllı bir konu açman gerek,Karşında babanın hayrına yetkililik yapan yada emir kulun yok hiçbir admin sana o şekilde bir tavır koymuyorsa sende aynı titizlikte bize karşı tutum sergilemelisin bu durumları yapmadıgın için şuan burda konu açıyorsun ve banlanıyorsun 2 kanıt yeterli bile admin sana bir uyarı veriyorsa bu biligili bir durumdan ötürüdür , admin takımımızda ki hiçbir admin boş yetki durumuna geçmesi söz konusu bile değildir.Adminlerimizin yaşı en az 18 ortalama ile oluşmakta ki bu insanların olgunluk seviyesi size karşı gösterdiği tavır ve ilgiden anlaşılması güç değildir.Bir yetkili sana tagını çıkar diyorsa ve bunu durduk yere dmiyorsa bunun bir geçerli nedeni olacaktır takımınızdaki diğer arkadaşlarınla bi konuşma bile yapmadan burada foruma konu açıp tek işin adminlere laf geçirmek olmuş.. Kanıtlar göz önünde bulundurularak geçerliliği onaylanmakla birlikte konunun kapanmasına karar verilmiştir.Bundan sonra bu tür işlerde kordine ve saygılı olma dileğiyle...
[Bundan sonraki açacagın konularında saygılı davranmaz yada adminlere veya oyunculara bu şekilde konuşma taktirinde forumdan ceza alacaksın.]
En son düzenleme: 05-24-2020, 05:17 PM Kerem01. (Düzenleme Nedeni: Uyarı)