Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
arkadaşını koruyor

mpr yi başından izleyin birde dolandırma mevzusu var 

erdem2544 hasanxx ile 107 k ya rsx anlaştı hasanxx 107 k yerine 17 k ya koydu ve erdem bunu fırsat bilip adamın aracını aldı kendi hatası vb dedi sonrasında aracı da parasını da vermedi furkanaksoy adlı admin geldi erdem2544 parasını attım diyip adam atmadı garibanı orda 30 dk uğraştırdı 
en sonunda attı parasını ve boş boş böbürlenmeye başladı

erdem2544

Kaan E.

erdem kapa çeneni diyor işlem yapılmıyor ama biz dolandırıcı diyince işlem yapılıyor
Kayıtlı Üye
Öncelikle iyi günler ben kimseye ayrıcalık yapmam eğer seni atıyorsam bir sebebi vardır jesterla her hangi bir samimiyet içinde bulunmamamktayım ayrıca şimdi öncelikle dolandırıcı muhabbetine değinelim. Şimdi hasan bir hata yapıyor 2.ele 17k ya koyuyor rsx i ve jesterda onu alıyor ve sen dolandırıcı diyorsun burada her hangi bir dolancırıcılık söz konusu değildir yani jester adama işte bak bu fiyatı yazacaksın vs demiyor adam kendisi hata yapıyor yanı bu bir dolandırıcılık değil.
Ve sen gidiyorsun adama dolandırıcı demeye başlıyorsun sonra kick yiyorsun uyarını aldığın halde hala devam ediyorsun demeye insifiyatiflik uygulayıp 2. uyarıyı veriyorum ve ondan sonra beni kickliyorsun neden onu kicklemiyorsun diyorsun sonra gelip seni foruma atacağım vs diyorsun zaten.

İyi Günler..

İyi Forumlar..
Kaan E. 
  KARSLI Tongue
Kayıtlı Üye
Merhabalar Toretto,

Forum'u kullanarak admin şikayetinde bulunduğunuz için teşekkürler! Admin şikayetiniz yöneticilere bildirilmiştir.

Saygılarımla,
KayraaT
Yönetici
Konuya herhangi bir kanıt (SS-MPR) yüklenmediği için herhangi bir şey yapılamamaktadır.
Admin şikayeti oluşturmadan önce Admin raporlama nasıl yapılır? konusunu okumadan konu açmayınız.

Kanıt yüklenmediği içinde herhangi bir işlem yapılmamış olup konu çöp kutusuna taşınmıştır.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task