You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Kayıtlı Üye
Multi ban
Oyunda olmadığım halde birisi bana multi hesaptan girdiğim için ban atmış fakat benim sadece tek bir hesabım var ve ben oyunda değilken ban atılmış 
1 haftadır oyuna giremiyorum bana bunu açıklarmısınız. Başka birisi benim kullanıcı adımı kullanarak oyuna girmiş olabilir mi acaba.

Kullanıcı adım tophaneli Acil bi çözüm bulunursa sevirinim
En son düzenleme: 07-27-2021, 11:11 AM Emrah.136.
Kayıtlı Üye
RE: Multi ban
Merhabalar Emrah.136,

Şu anda aktif herhangi bir banınız mevcut değildir, modeminizi kapatın 30 saniye bekleyin ardından yeniden açın ve sunucumuza girmeyi tekrar deneyin. Konuyu şu anda kilitlemiyorum, lütfen bu konunun altına gelişmelerden haber verin.
Kayıtlı Üye
Hala giremiyorum sürücü bilgisi alınamadı hatası alıyorum herhangi bir mod vs hiçbirşey yok sunucu kaynaklı bir durum modemden kaynaklı bi problemde yok yardımcı olursanız sevinirim.
Kayıtlı Üye
Sürücü bilgisi alınamadı hatası farklı bir sorundur, sunucu bağlantıyı reddetti gibi bir hata alıyor musunuz? Eğer sunucu bağlantıyı reddetti yazıyorsa banlısınız demektir fakat aktif bir banınız şu anda bulunmamaktadır.
Kayıtlı Üye
bağlantısı engellendi diyor sunucuya girmek istediğimde

™GİORGİ Bağlantısı engellendi!

Bu nasıl oluyor abi arkadaşım ss attı şimdi
En son düzenleme: 07-27-2021, 03:27 PM Emrah.136.
Kayıtlı Üye
Multi / Birden fazla hesap kullanımı sunucumuzda yasaktır. Eğer birden fazla hesabın varsa tespit edilmiştir, seni banlayan kişi yönetici ikinci hesabın kalıcı olarak yasaklandı sunucudan.
Kayıtlı Üye
Hayır kullandığınız ve ana hesabınız olan S2 adı tophaneli olan hesabınızda sorunsuz giriş yapmanız gerek, fakat dediğim gibi modeminizi kapatın 30 saniye bekleyin ardından yeniden açın. Gelişmelerden haberdar verin lütfen.
Kayıtlı Üye
Tophaneli hesabımdan hala giriş yapamıyorum sunucu bağlantıyı reddetti diyor. Dikkatlice bakabilirmisiniz.
Kayıtlı Üye
[Resim: 9wgc6pa.PNG]

Tüm almış olduğunuz uzaklaştırmalarınız / banlarınızın listesi budur, herhangi bir aktif banınız yok siz sadece dediğimi yapın. Modeminizi kapatın 30 saniye bekleyin ardından tekrar açın.