Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Merhabalar. dün gece yani bu sabaha doğru banlatmış olduğum MEFTUN(arif3806) kullanıcı isimli kişi bu gün Waxer(ard4turan) ismi ile oyuna giriş yaptı. Ben bir başkasına soru sorarken araya girdi ve senin benle sorunun ne yiğenim tarzı konuştu yiğenim yazan png dosyasına bakarsanız "benle bir sorunun mu var? diyor ben bir şahısı soruyorum bu şahıs 3 gün ban yedi dün attığım mpr den dolayı o şahıs bu demek ki. birde üstü kapalı tehtit ediyor. slubuna dikkat etmesini söledim ancak pek oralı olmadı. Dün gece aralarında konuşurken şahit olmuştum farklı hesaplarla ip değiştirerek gireceklerine. Rar dosyasının içinde ses kaydı var. İnsanlardan discord alarak sunucusuna davet ediyor. Ek olarak ise  insanları otele gelin diyerek konvoy çağırıyor üstelik admin kontrolünde değil konvoy. Sürüşümüzüde engelliyorlar. Yönetim olarak bununla ilgilenmeniz gerektiğini arz ederim. Teşekkürler.

KONVOY İSİMLERİ:
ADALI(mötray)
EMOOGLI(Kuzey9623)
Kızkapan(aksaray68)
ADASIZ(hakanassa)
AlperX(alperr)
Hondacı(ovkan190541)
ROCKSTAR(Toretto7106)

şikayet mpr isimli mpr saat, dakika ve saniyeler :

1.saat 31.dakika 40.saniye 2 çarpma ve ters yönler CEKİRGE

DİĞER MPR DE SSLER VAR İZLEMEK İSTERSENİZ İZLERSİNİZ TEKRAR TEŞEKKÜRLER...

https://s6.dosya.tc/server3/ajbb8d/SIKAYET.rar.html
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-21-2021, 12:10 AM KayraaT.
Merhabalar #GiFT!,

Öncelikle Forum'u kullanarak oyuncuyu raporladığınız için teşekkürler, göndermiş olduğunuz tüm kanıtlar incelendi kural ihlali yapan tüm oyunculara gerekli işlemler yapıldı.

Şikayet etmiş olduğunuz (volkan190541) "Yönetim bilgisi olmadan konvoy yapmak & Tehlikeli Sürüş" sebepleri altında 3 günlüğüne sunucumuzdan uzaklaştırılmıştır/ banlanmıştır.
[Resim: 9f0b7r4.png]

Şikayet etmiş olduğunuz (EFECANN) "Yönetim bilgisi olmadan konvoy yapmak & Tehlikeli Sürüş" sebepleri altında 3 günlüğüne sunucumuzdan uzaklaştırılmıştır/ banlanmıştır.
[Resim: ci4nsx1.png]

Şikayet etmiş olduğunuz (Toretto7106) "Yönetim bilgisi olmadan konvoy yapmak" sebebi altında 2 günlüğüne sunucumuzdan uzaklaştırılmıştır/ banlanmıştır.
[Resim: qe1b6rw.png]

Şikayet etmiş olduğunuz (alperr) "Yönetim bilgisi olmadan konvoy yapmak & Spam" sebepleri altında 3 günlüğüne sunucumuzdan uzaklaştırılmıştır/ banlanmıştır.
[Resim: 34xgqi3.png]

Şikayet etmiş olduğunuz (Kuzey9623) "Yönetim bilgisi olmadan konvoy yapmak & Spam" sebepleri altında 3 günlüğüne sunucumuzdan uzaklaştırılmıştır/ banlanmıştır.
[Resim: 8bfxwg4.png]

Şikayet etmiş olduğunuz (aksaray68) "Yönetim bilgisi olmadan konvoy yapmak & Spam" sebepleri altında 3 günlüğüne sunucumuzda n uzaklaştırılmıştır/ banlanmıştır.
[Resim: jema73o.png]

Şikayet etmiş olduğunuz (mörtay) "Yönetim bilgisi olmadan konvoy yapmak & Spam" sebepleri altında 3 günlüğüne sunucumuzdan uzaklaştırılmıştır/ banlanmıştır.
[Resim: d5nixyy.png]

Şikayet etmiş olduğunuz (GöRkEm53) "Yönetim bilgisi olmadan konvoy yapmak & Ters & Tehlikeli Sürüş" sebepleri altında 3 günlüğüne sunucumuzdan uzaklaştırılmıştır/ banlanmıştır.
[Resim: 4ty26at.png]

Şikayet etmiş olduğunuz (hakanassa) "Yönetim bilgisi olmadan konvoy yapmak & Ters & Tehlikeli Sürüş & Spam" sebepleri altında 4 günlüğüne sunucumuzdan uzaklaştırılmıştır/ banlanmıştır.
[Resim: wnr3fe1.png]

Şikayet etmiş olduğunuz (ard4turan) "Spam" sebebi altında 1 günlüğüne sunucumuzdan uzaklaştırılmıştır/ banlanmıştır.
[Resim: bgst1xy.png]

S2 adı (gecesen) kullanıcı adı "Multi/Birden cok hesap kullanimi (arif3806 ana hesap)" adı altında sunucumuzdan kalıcı olarak yasaklanmıştır.

Ayrıca sürücü adı "Wexzer" olan hesaba arif3806'nın girdiğini veya Wexzer sürücü adı olan hesabın sahibinin hesabını arif3806'ya vermişse de sürücü adı Wexzer olan kişi de sunucumuzdan kalıcı olarak uzaklaştırılacaktır / banlanacaktır. Bu konu hakkında yönetime bilgi verildi gerekli istişareler yapıldıktan sonrasında eğer böyle bir durum varsa bu konunun altına bilgi geçileceğinden süpheniz olmasın!

Discord'dan reklam yaptığınızı düşündüğünüz için ve gerekli kanıtları sunduğunuz için teşekkürler bu konu da yönetime bildirildi, eğer böyle bir durum varsa reklam yapan kişiler Discord sunucumuzdan kalıcı olarak yasaklanacaktır/ banlanacaktır. Yönetimle gerekli istişareler sağlanacak olup durum hakkında bir gelişme olması durumunda bu konu altına gerekli bilgilendirme mesajı tarafımca veya yönetim tarafından verilecektir.

Şikayetleriniz için teşekkürler!

Keyifli sürüşler, iyi eğlenceler..

Saygılarımla,
KayraaT

(gecesen) hesabının banlandığının kanıtı:
[Resim: aygitn0.PNG]

MPR içinde küfür eden diğer kişinin (revenge) sunucumuzdan 3 günlüğüne uzaklaştırıldığının / banlandığının kanıtı:
[Resim: 7miylbp.png]
1 Ziyaretçi
Task