Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-06-2021, 02:31 PM özgürGR.
Güzel güzel oyunuma girmişim birde ne göreyim beretta açmış gravı sekiyor benden kaçmaz kapat desiğimde   NE OLDU KEDICIK HAVLAMAYA BAŞLAMIŞSIN ASLAN VB kelimeler kullanıyor ya ne oldu bu hakaretler USLUBUNUZU DUZELTIN  duyurusuyla ustu ortulecek gibi mi ha. Admine soyluyorum adam sekiyor islem gormuyor diyorum bende sekmiyo diyo dikkatle pingime pingine de baktım 1 gram ping yoktu diğer adamlarıda izledim ping olsa onlarda sekerdi haksızmıyım
Sonra islem gormuyor diye ses cikarinca konuyu kapat duyurusu geldi ne oldu yasak programlar bi admin çıkmasına serbestmi oldu  ha söyleyin niye üstü kapatıldı niye üstü kapatılıyor. Neyse kanıta geçelim viedo linki aşşagıda eğer bu yetmez derseniz sonrasında banlandığım mpr yi de atarım bulabilirsem 

CHATA DİKKATLİ BAKIN HA

İYİ OYUNLAR İYİ FORUMLAR 
link: https://youtu.be/CpgASSHaj9g

KAHKAHA TUFANI X7
                                                                      |GR|ÖZGÜR
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-06-2021, 06:26 PM bero.
Ayrıca bir haftadır oyunda 1k pingim olduğunu yöneticide biliyor.

Grav programını 10 yıldır bu oyundayım bilgisayarıma sadece 2 kere kurdum, adminlik zamanımdan kalan kuyruk acını böyle çözmeye devam hshsshshhs

Bir de grav açılınca araba kaymaz bunu da bilmiş ol grav hakkında bilgin yok bil istedim çalışma prensibini yaşı küçük kardeşim.
#BOSS
Yönetici
Bazı modlardan kaynaklı araçlarda böyle sekmeler gözükebiliyor. Daha iyi şekilde görebilmemiz için konuya MPR kaydı yükleyiniz. Konuya MPR kaydı yüklenmediği takdirde işlem yapılamayacak ve konu kilitlenecektir.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-06-2021, 08:32 PM özgürGR.
buyur abi      doru link bu https://dosya.co/mat2nx7sx97o/çakal.mpr.html

banlandığım mpr yi bulamadım gerekirse eğer semihabide vardır büyük ihtimalle

(07-06-2021, 06:21 PM)bero demiş ki: Ayrıca bir haftadır oyunda 1k pingim olduğunu yöneticide biliyor.

Grav programını 10 yıldır bu oyundayım bilgisayarıma sadece 2 kere kurdum, adminlik zamanımdan kalan kuyruk acını böyle çözmeye devam hshsshshhs

Bir de grav açılınca araba kaymaz bunu da bilmiş ol grav hakkında bilgin yok bil istedim çalışma prensibini yaşı küçük kardeşim.

yaw ne zorlarsın ki gravdan veya programdan yemesende hakaret ve aşşağılayıcı kelimeden yiyecen jsjsjsaısdjaskdcasw    KAHKAHA TUFANI X8

Orhan abi önceki konum da okuma kasmaktan silindi ama ben bu sefer okuma falan kasmadım bi girdim 10.763 kişi okumuş komplomu bu
                                                                      |GR|ÖZGÜR
Yönetici
Tarafımızca mpr incelenmiş olup, grav kullanımı tespit edilmiştir. Kullanıcıya gerekli işlemler yapılmıştır.
Şikayetiniz için teşekkürler.

[Resim: https://i.hizliresim.com/01JOaW.png]
Vatan ne Türkiye'dir Türklere ne de Türkistan, vatan büyük ve müebbet bir ülkedir; Turan!
1 Ziyaretçi
Task