Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
şimdi sevgili bu forumu okuyan yetkili abim,öncelikle fxo ayarımla max sürat 234 gördüm isterseniz ayarı atarım ama her tur aynı performans olmuyor sizde takdir edersinizki,bu furkan admin varya bu furkan admin uffff beni attı oyundan sebebide ne açıksa gel yav kardeşim ayarım var diyorum atayım sana sende dene diyorum cevap yok kısacası şu bu forumu okuyan yetkili abim furkan abiden pardon furkandan şikayetçiyim gereksiz işlem uyguladığını bildiririm,şahidim OG batın abi ekranım açıktı izliyodu oda, hatta beraber gazlıyorduk .böyle bi saçmalık olamaz çok sinirliyim ve çok şikayetçiyim isteğimin yerine getirilmesini şikayetimin değerlendirilmesini arz ederim iyi günler.

gerekli mpr kanıtım:
https://s6.dosya.tc/server3/2ff8zc/furkan_mpr.mpr.html
OSMANLI GARAGE OYUNCUSU
EMRE55

Kayıtlı Üye
Merhabalar emre55,

Öncelikle Forum'u kullanıp gereksiz veya haksız banlandığınızı düşünüp Admin Şikayet'e yazdığınız için teşekkürler! Adminden gerekli kanıtları alınacaktır haksız veya gereksiz bir ban söz konusu ise banınız kaldırılacaktır. Admin şikayetiniz yöneticilere bildirilmiştir.

Saygılarımla,
KayraaT
Kayıtlı Üye
eyw Seviliyosun grall
OSMANLI GARAGE OYUNCUSU
EMRE55

Kayıtlı Üye
(07-04-2021, 07:49 PM)emre55 demiş ki: şimdi sevgili bu forumu okuyan yetkili abim,öncelikle fxo ayarımla max sürat 234 gördüm isterseniz ayarı atarım ama her tur aynı performans olmuyor sizde takdir edersinizki,bu furkan admin varya bu furkan admin uffff beni attı oyundan sebebide ne açıksa gel yav kardeşim ayarım var diyorum atayım sana sende dene diyorum cevap yok kısacası şu bu forumu okuyan yetkili abim furkan abiden pardon furkandan şikayetçiyim gereksiz işlem uyguladığını bildiririm,şahidim OG batın abi ekranım açıktı izliyodu oda, hatta beraber gazlıyorduk .böyle bi saçmalık olamaz çok sinirliyim ve çok şikayetçiyim isteğimin yerine getirilmesini şikayetimin değerlendirilmesini arz ederim iyi günler.

gerekli mpr kanıtım:
https://s6.dosya.tc/server3/2ff8zc/furkan_mpr.mpr.html

Merhaba , 

Öncelikle şikayetiniz için Teşekkürler , İbrende sekme olduğu için sizi " Ne açıksa kapat gel " yazarak kick işlemi uyguladım. Yetkimizden dolayı bu ve bunun gibi "Şüpheli " konularda oyuncularımızı uyarmamız gerekiyor . Ve artı olarak size hiçbir ' Cezai " işlem de yada yaptırımda bulunmadım . Açıkcası şikayey edip ne istediginize de anlayamamış bulunmaktayım . Lütfen Foruma konu açarken , daha fazla düşünüp , gerekli bir konu açarsanız sevinirim . 

İyi oyunlar , 

[OG]FurkanAksoy
                      Furkan  Aksoy                                     Osmanlı Garage Oyuncusu

Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydının 47:25 süresinde aracınızın ani hızlanma ve devir sekmesi bariz şekilde belli olmaktadır. Şikayet etmiş olduğunuz admin (58FURKAN34) herhangi bir olumsuz/yanlış işlem yapmamıştır.

Serverde tweak, jant, gibi program kullanmak: Uyarı 1 + 5.000TL / Uyarı 2 + 10.000TL / (Devam ederse insiyatife göre max 3 gün ban)

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task