Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Ekte gönderdiğim .mpr kaydında 20:45-21:15 dakikaları arasında drift atmamama rağmen drift yasak diyerek beni kickliyor. Bu admin benim dışımda çoğu kişiye kendisine çarptığı için kasıtlı çarpma diyerek sürekli kick atıyor ve adminliği görev için değil kendi keyfi için kullanıyor. Gereğini yapacağınızı umuyorum. (MoreTeamServer) 

Eklenti indirme linki:
https://s6.dosya.tc/server3/sh7phs/MPR-SS.rar.html
Kayıtlı Üye
Admin Şikayetiniz üst yetkililerime iletilecektir. Beklemede kalın.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup aşağıda belirtilen süreleri inceleyin.
  • 1:15 Ovalde drift atma
  • 2:07 Ovalde drift atma
  • 3:02 Ovalde drift atma
  • Ardından adminler uyarıyor Pit stop yapıyorsun 8:29'da yine drift atıyorsun.
  • 9:17 Ovalde drift atma
  • 9:55 Oval drift
  • 10:06 Oval drift
  • 11:05 Oval drift
  • 17:40 Tehlikeli/Dikkatsiz sürüş oyuncuya çarpmak (Köprüye giriş için orta şeridi kullanmak zorunda. Ek olarak hızlı olan sen olduğun için en sol şeridi kullanmıyorsun ve oyuncuya çarpıyorsun.)
  • 20:29.36 El freni çekiliyor. 20:29.78'e kadar çekili bir şekilde ovalde seyretme.
  • 20:30 Ovalde drift
  • Ardından adminin 2. kez uyarı ve kick atması
Şikayet etmiş olduğunuz admin (skills) herhangi bir olumsuz/yanlış işlem yapmamıştır.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi