Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-07-2021, 11:44 AM Yiğit Altan. Düzenleme Nedeni: s2 adımı düzelttim
Merhabalar kolay gelsin. Benim kardeşim yaklaşık saat 4:15 civarlarında multi account sebebiyle ban yedi ama bizim kendi hesaplarımızdan başka hesabımız yok. Sadece benim hesabım (S2: yigitaltan43) ve kardeşimin (S2: YagizStrqfe) hesabı var. Galiba aynı IP den girmek zorunda kaldığımız için sistemsel bir sorun oldu. Çözebileceğinizi umuyorum.
Yönetici
ahmetyiğitaltan06 yigitaltan06 bu hesaplar size mi ait ?
Osmanlı Garage Yöneticisi
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-07-2021, 11:42 AM Yiğit Altan.
evet o benim şifresini unuttuğum hesabım hiçbir zaman da bulamadım

Ama yaklaşık 1.5 senedir o hesabı kullanmıyorum. Şifresini unutmuştum çünkü.

zaten bakabilirsiniz 64 te falan o hesapların kaydı yok sadece bu hesapla 64 de kayıtlıyım onlarla sadece 61,62,63 sunucularına girildi yaklaşık 3 ay yigitaltan06 lı olanını kardeşim kullanmıştı sonradan biz bilgisayar değiştik o kendi bilgisayarına geçince yeni hesap açtı şifre unuttuğundan kaynaklı ama dediğim gibi eğer yakın bir tarihte olmuş olsaydı bu kadar geç banlamazdı.

Benim bildiğim sadece aktif olarak iki veya daha fazla hesap birden kullanıldığında multi account sayılıyor.

Bakabilirsiniz o hesapların en geç girilme tarihi geçen sene temmuzdur veya hazirandır. Çünkü ben Temmuz'da bir bilgisayara sahip değildim ta ki Ağustos sonuna kadar ve zaten ondan sonra da yaklaşık 8 ay oynamadım.

Eğer 64 teki kayıtlı oyunculara bakarsanız, ahmetyigitaltan06 ve yigitaltan06 hesaplarını göremeyeceksiniz çünkü aktif hesaplar değiller.

ve bugün galiba bütün sunuculardan (61,62,63) ban yemişim. Çünkü "Sunucu bağlantıyı reddetti." diye bir yazı alıyorum.
1 Ziyaretçi