Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Mpr: https://s6.dosya.tc/server2/1bo3xw/polis.mpr.html

dakika 40 nickim: K A - C H O W ovale girecektim sonra annem bana seslendi yemeğin hazır olduğunu söyledi zaten hareketlerimden de belli oluyor
daha sonra pite gitmek için geri döndüm pite gidecekken polis durduk yere kovalamaya başladı bende çektim sağa bekledim ve hapis ve para cezası
yedim.Daha sonra polise sorduğumda "TERS YÖN" olduğunu öğrendim. Peki orası ters yön ise ben ordan nasıl geri çıkacağım bunun haksız bir işlem
olduğunu düşünüyorum gerçekten birde durduk yere polis ceza yazarken gbt bakılması çok saçma hiç gerçekçi değil gerçek dünyada polis gbt bile bakmaz sadece cezayı uygular.Üstüne polis ile konuştuğumda "yapacak bir şey yok" dedi yapacak bir şey yoksa neden peki ceza yazdın??? İki saat para kasmışım eksideyim üstüne bu kadar saçma sapan bir işlem üstüne hapis+para cezası yemişim gerçekten insan sinirlerine hakim olamıyor.Saçma sapan işlem yüzünden insanların keyfi ve huzurunun bozulması hiç hoş değil.Gereğinin yapılmasını arz ederim . Angry
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz polisin (batin4) polisliğine belli gün alınmıştır.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi