Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-30-2021, 04:08 PM RooKie6041.
Merhaba,Polis bero isimli arkadaş sigara bölgesinde yasak olduğu halde devriye atıyor.Eğer adamın yaptığı doğruysa bu şekilde kimse sigara alamıyor alanda yakalanıyor.Ama değilse lütfen bi çaresi bulunsun.
K.adı: beretta

Mpr: https://s6.dosya.tc/server2/5l15cy/rookie.mpr.html

8:41 normal bi devriye olabilir.
9:16 önünde duraklıyor nerdeyse ama herhangi bir yazı yazma veya başka bişiyok vites atıyor.
9:47 önünden adam geçiyor oraya doğru
9:53 adma geçtiği için belki sigara alır diye orda bekliyor ve oraya ilerliyor.
10:50 adam sigara almadığı halde kovalanıyor.Adam sigara alamadan  bu kadar kişinin nasıl haberi oldu anlamadım valla
11:38 sigara bulamyınca salıyor.
12:06 bero ve zeng orda duruyor fakat bero bir arkadaşa uzakşlatırma işlemi yapıyor ama zeng duruyor.
Devamınde gene aynı şeyler oluyor.

Sayın yönetim Eğer bu şekilde bi sistem varsa bunu düzenlemeniz lazım bu şekilde önünden polis eksik olmuyor.Sigara alıp pit atıncada polisler kızıyor.Yöneticilere bunla ilgili bir şey yapın artık gibi söylemlerde bulunuyor.Bu şekilde kimse zevk almıyor olan oyuncuya oluyor.Lütfen bi çaresine bakılsın.
- NE VARSA TOKAT'TA VAR -
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz polise (beretta) Yönetim kararıyla gerekli uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: bclhjs1.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task