Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-16-2020, 07:42 AM SÜPERB.
Selamlar. Kimseyle mülakaşaya dahi girmedim sohbetim bile olmadı admin ( RADAR) tarafından lan demişim diye 36 saat ban yedim. Radar burdaysa kanıt sunsun bana lan dediysem.
Alıntı
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-15-2020, 01:46 PM İlyas Ayg.
sen lan dediğin için 36 saat değil 12 saat banladım ! ss de atayım

https://hizliresim.com/anIuhS
        İlyaSS
▁ ▂ ▄ ▅ ▆ Osmanlı Garage ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁
Alıntı
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-15-2020, 02:34 PM SÜPERB.
Karşı şeritten 2 kişi geliyor benim şeridimde biri sollama yapıyor o sırada bana kaçacak yer kalmadığı için karşı taraf suçlu olmasına rağmen ve kaza yapmama rağmen alttan alıyorum hatta gülücük atıyorum(tamamı sste) sen buna argo ve uygunsuz dil mi diyorsun????? Ayrıca forum kurallarını okumadıysan atayım sana *Sunucumuzda 'LAN' kelimesini amaç dışı (şaka dışı) kullanımı ve artistlenmeden dolayı yasaktır.(12 saat- 1 gün) Ben ortada bir artislenme ve amaç dışı kullanma göremiyorum sen görebiliyormusun. Argo kullanıcak olsam tersten gelip kaza yaptırdığı için küfür ederdim veya argo kullanırdım. Hatırladığım kadarıyla bahsettiğim isimlerde focus ve golf nickli arkadaşlar(fotoğrafta var). 'Avukat' demiş hatta focus yine ortalamış geliyor diye.(Avukatla dolaşıyorduk önümdeydi). Daha sonra ben mesajımın sonunda Big Grin atmıştım arkadaşta :d bunu atmış vesselam haksız ban. Hatta ve hatta ss attğıın fotoda ilk mesajda Focus'tan Golf'e: Geç yana. İki şeridi kapatıp geldiklerini de kanıtlamış oldum bence. Ayrıca asla değilim de diyelim lan ı şaka dışı kullandım admin niye beni uyarmıyor sste adamı uyarmış. Ha son cümlemi haksız oluğum için değil ekstra not olarak geçtim haksız ban gerçeği mevcut hala.
Alıntı
4 Ziyaretçi