Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-23-2021, 01:25 PM afrodisiak.
Oyuna girdiğinden beri daha önceki bi mevzudan bana takıp sadece kendi zevki için benimle uğraştı sabrımı sınadılar normal döndüğüm halde polis takibi atıp -5k ya düşürdüler üstüne üstlük yetmezmiş gibi ben başkasıyla tartışıp babasının serveri gibi diğer adminlere beni aşşağılarcasına tahrik edip şuna kick at şuna bunu yap şuna şöyle yap bu böyle yaptı tarzı konuşmalar yaptı, yeter be kardeşim çoluk çocuğu admin diye otutturup kendi zevklerine göre ban attıracaksanız ben satayım bütün yaptığım arabaları siktiolup gideyim yani nedir bu ya ? Hıuzurla oyun oynayamıcakmıyız geldi adam admini aşağılamaktan 12 saat ban attı 3-5 arkadaş toplanmışlar oraya admin olup oturmuşlar babalarının serveri gibi ayar olduklarına ban atıyolar bunlara değil bunları buraya otutturana sesleniyorum takip et yapılanları takip et..!

SS : https://disk.yandex.com.tr/i/W2hBnfihz8S_aQ

Mpr kaydetmedi alamadım ama tek bir şey diycem bıktım şunlardan gereği neyse yapın artık olmuyosa yapmasın adminlik ya bu kadar basit, yıldırdılar beni ne insanda oyun isteği bıraktılar ne bişey bıraktılar araç satın alacaktım bunlar sayesinde oyunu bırakıcam artık değmez hiçbişey yapmaya..!
Alıntı
1 Ziyaretçi
Task