You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Admin bero haksız para cezası

Kayıtlı Üye
ADMİN BERO OG DİREKT PARA CEZASI KESMEK UYARISIZ!!
https://s5.dosya.tc/server2/g2jm8r/arkadan_carpma_Tsktan_gecirm.mpr.html 

BERO og bende vtec var diye bana uyarısız para cezası kesti. 

ama bende vtec yoktu .

velevki bende vtec vardı ilk başta uyarı atması gerekirdi diye düşünüyorum gereksiz bir şekilde direkt 5 k ceza kesti 

Mpr de 6.30-8 dk aralığını seyrederseniz vtec olmadığının farkına sizde varıcağınızı düşünüyorum . Şimdiden teşekkürler.

Gereğinin yapılması ve paramın geri ödenmesini arz ederim.

Logartima (KD)
Kayıtlı Üye
https://s5.dosya.tc/server2/g2jm8r/arkad...m.mpr.html

BERO og bende vtec var diye bana uyarısız para cezası kesti.

ama bende vtec yoktu .

velevki bende vtec vardı ilk başta uyarı atması gerekirdi diye düşünüyorum gereksiz bir şekilde direkt 5 k ceza kesti

Mpr de 6.30-8 dk aralığını seyrederseniz vtec olmadığının farkına sizde varıcağınızı düşünüyorum . Şimdiden teşekkürler.

Gereğinin yapılması ve paramın geri ödenmesini arz ederim.

Logartima (KD)
En son düzenleme: 05-10-2021, 06:47 PM Logartima.
Kayıtlı Üye
RE: Admin bero haksız para cezası
Admin şikayetiniz üst yetkililerime iletildi. Beklemede kalın.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
Yönetici
RE: ADMİN BERO OG DİREKT PARA CEZASI KESMEK UYARISIZ!!
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup gerek belirtmiş olduğunuz süreler içerisinde olsun gerekse 7:58-8:05 sürelerinde olsun aracınızda ani hızlanma ve devir sekmesi bariz bir şekilde belli olmaktadır.
Cruise kurallarının "Serverde tweak, jant, gibi program kullanmak: Uyarı 1 + 5.000TL / Uyarı 2 + 10.000TL / (Devam ederse inisiyatife göre max 3 gün ban)"  maddesinde de görüldüğü üzere Uyarı 1 + 5000TL ceza yazılmaktadır.
Şikayet etmiş olduğunuz adminin (beretta) herhangi bir olumsuz/yanlış işlem yapmamıştır. Paranın iadesi söz konusu olamaz.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...