Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Merhaba değerli forum yetkilisi,

Şikayetim şu dur ki, ( Logartima ) Kullanıcı ad'lı olan arkadaşım bana çarpması sonucu çıkan tartışma sonrasında ışıktan bilerek geçirmesidir.

**MPR KAYITLARI**

Olay tam olarak MPR zamanına göre ( 15.17.00 ) da başlamaktadır.

Gördüğünüz üzere sinyalimi yakmışım ve kavşaktan ( göbekten ) dönmekteyim.

Ardından ( Kaza tam olarak 15.22.00 ) Civarlarında gerçekleşmekte, aslında çok büyükte bir kaza değil.

Yani aramızda konuşup çözülecek bir kaza, fakat arkadaşımız sinirinden dolayı bana patlamakta.

Zaten sohbettende takip edebileceğiniz üzere para mevzusu dönüyor ve tartışma çıkıyor.

Ben o arkadaşımın hatalı olduğunu düşünüp ona göre cevap verdim çünki sinyal vermiş idim.

Sonrasında tartışmayı devam ettirmekte arkadaşım , işte tam olarak olayın patladığı zamana geldik.

Zaman ( 16.24.37 )'de tam olarak hızını alıp bana ışıkta vurmuş ve ceza yazılmış durumda.

Hakettiği cezayı almasını arz ederim.

Değerli forum yetkili kolay gelsin.

MPR LİNKİ :
https://s6.dosya.tc/server/80m728/bilerek_vurmak__Tisiktan_gecirm.mpr.html
POLİS RΞMΛNS
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-03-2021, 01:10 PM Logartima.
1. olarak sinyali verdiği zaman  üstüme atlama hakkına sahip olamaz.

2. Ben pitten insan gibi çıkıyorum KENDİ ŞERİDİMDE! 

3.Birde benim hızlı kalkmamı sorguluyor bu bir savunma olamaz hız sınırları içerisinde kalktım 

4. Savunmaları çok saçma bende bundan sinir oldum 

5. İsterse parasını atayım ama durumda haklı olan benim BENCE

6.Birde kendisi polis ve kendi şeridinden dönemiyor aynı hareketi başkası yapsa ceza keser
Kayıtlı Üye
BİZ KENDİ ARAMIZDA ANLAŞTIK KONUYU KAPATABİLİRSİNİZ SİLEMEDİĞİMİZ İÇİN
Yönetici
Madem sorun çözüldüyse konu kilitlenmiştir.
İyi oyunlar..
Osmanlı Garage Yöneticisi
1 Ziyaretçi