You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

MPR VAR ADMİNLİĞİ KENDİNE KULLANAN ARKADAŞ.

Kayıtlı Üye
bir kaç gün önce de aynı problemi yaşadım arkadaş geldi bana çarptı kusura bakma vs hiçbir şey demeden yoluna devam etti ben de pist hakkında vs konuştuğum için geldi serverde taşkınlık yapmak diye 2 gün banladı şimdi elimde mpr var arkadaş geliyor çarpıyor bilerek veya bilmeyerek bi pardon demesi gerekmez mi aynı hareketi ben yaptığımda oyundan atılıyorum kararı size bırakıyorum.

KANIT : https://www.dosya.tc/server28/9513vr/20200511_010314_1.mp4.html
Banned
RE: MPR VAR ADMİNLİĞİ KENDİNE KULLANAN ARKADAŞ.
(05-10-2020, 10:23 PM)Harddriver71 demiş ki: bir kaç gün önce de aynı problemi yaşadım arkadaş geldi bana çarptı kusura bakma vs hiçbir şey demeden yoluna devam etti ben de pist hakkında vs konuştuğum için geldi serverde taşkınlık yapmak diye 2 gün banladı şimdi elimde mpr var arkadaş geliyor çarpıyor bilerek veya bilmeyerek bi pardon demesi gerekmez mi aynı hareketi ben yaptığımda oyundan atılıyorum kararı size bırakıyorum.

KANIT : https://www.dosya.tc/server28/9513vr/20200511_010314_1.mp4.html

Tartışma çıkarıp uzattığın için "Taşkınlık" sebebiyle seni 2 gün ben yasakladım. Sana vurma konusuna gelince , adminlerde brembo fren yok .  bizim arabalarda durmayabiliyor. . .
Kayıtlı Üye
Kusura bakma birader ama biz de de brembo fren yok.Bizim arabalarda durmayabiliyor, biz çarpınca kusura bakma diyoruz sen de bunu seve seve öğreneceksin.Aynı hareketi bir user olarak admine yap eğer seni atmazsa veya uyarmaza ben senelerdir oynadığım bu oyunu bırakacağım. Admin oldun diye bana çarpıp yoluna devam edeceğin anlamına gelmez herkes hal ve hareketine dikkat edecek.
En son düzenleme: 05-10-2020, 11:26 PM Harddriver71.
Banned
Adminlerle ve Userlerla arasında olan tek fark yetki farkıdır. Oda bizlerin görevi server'in huzurunu refahını sağlamak, sizlere daha iyi bir oyun platformu oluşturmak.
Herkes bazen aracının kontrolünü kaybedebilir, elinden olmayan sebeplerden dolayı. Özür dilemek bir insiyatif'tir birisiyle kaza yaptığınız zaman (kasıtlı olmadıkları durumda) Ne sizin nede karşı tarafın bir beklentiye girmemesi gerekir. Çarpan bir admin'de olsa yada bir admine çarpılmış da 2 tarafta eşit haklara sahip olduğu için bu tartışmaya gerek yoktur. Tekrar dediğim gibi, kasti olmadıgı süreçlerde Ne sizin nede karşı tarafın bir beklentiye girmemesi gerekir. Kasti bir durum söz konusu ise forum sitemize uygun kanıtlarla başvurduğunuzda ilgileniyoruz...

İyi Gazlamalar
En son düzenleme: 05-10-2020, 11:48 PM Fikret Şen.