You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Kayıtlı Üye
2. İtiraz
Öncelikle toplu gezme falan olmadı. Arkadaşları da tanımıyorum e92 m3 dışında. Ben erdem demirdonk bilen bilir. Yaklaşık 5 6 aydır ///e60 5.35d ismi ile gezerim çoğu kişide görmüştür aklına kazınmıştır. Şu sv de reel motor ayarı yapan nadir insanlardanım. Bu tagı almak da bana zevk veriyor, sizlerin görmesinden de mutlu oluyorum. Herkesin fikri düşüncesi kendine. Ayarı isteyenede atarım. Xrt tayfa kullanıcıları gibi devlet sırrı taşımıyorum o düzenlemelerde. Paylaşmak güzeldir. Serverde 2 3 admin olduğu zaman da bu tag kullanırdı 2 3 kişi ha onlar umursamıyordur belki bilemem kardeşim sen de işini yapıyorsun eyvallah ama adaletli olacaksın. Yaptığın işin içine kişisel olayı katmayacaksın, kin nefret beslemeyeceksin. Sadece adaletli olacaksın. Ben tekrar itiraz ediyorum banımın açılmasını rica ediyorum. Yaptığım hareketin vebali ban olmamalıydı. Senin bu hareketlere tahammülün yoksa senin sorunun. Sabır edeceksin. Ayrıca banlama 2. uyarıdan sonra olmuyor muydu ? 

https://hizliresim.com/JUCDlJ

https://hizliresim.com/POaaYF

Ayrıca, chat history den saate bakarsan sol taraftaki uyarından sonra itiraz etmeden direkt ismini değiştiren benim. Herkes kaldırdıktan sonra kimse olmadığı için ne sana ne de başkasına inat ismi tekrar geri almadım. Almak istediğim için aldım. Sabrın yoksa tahammulün yoksa bu işi yapma kardeşim. Banımın açılmasını rica ediyorum, teşekkür ederim.
Kayıtlı Üye
RE: 2. İtiraz
Bana adaletli olmamı söyleyen sensin. Adalet kişiliere aynı hakkı aynı seçenekleri lütfetmektir. Ben senin adının başındakini çıkartmışsam diğeri de çıkardı. Bak burada adaletsizlik yok. Sonrasında sen, ben başkasına işlem yaptığım zaman adını geri alıyorsun. Burada sen adaletsizlik yapıyorsun ama konuda belirtmiyorsun? Ben adının başındakileri çıkarmayanları uyarı niyetinde hem oyun içi uyardım hem de kickledim. Adil olacaksın. Ben elimden geldiği kadar öyle davranıyorum. Hiç yoktan bazı kelimeleri araştır. Deyimlere bak, yanlış sözlerde bulunma ki yanlış anlaşılmasın. Benim karşıma böyle gel. 

Ban kısaltılmayacak, KALDIRILMAYACAKTIR.

İyi Oyunlar.

İyi Forumlar.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
En son düzenleme: 04-04-2021, 12:50 PM recepfy.
Yönetici
RE: 2. İtiraz
tek başınıza kullandığınız zaman sorun olmuyor fakat birden fazla kişi kullandığında klanlaşma veya tag olarak görünebilir, adminin uyarısını dikkate alıp dediğini yapmanız durumunda sorun yaşamazsınız. ban kaldırılmayacaktır.