Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Akşam evime gelmişim tatlı tatlı girmişim oyuna program yok birşey yok tatlı tatlı gazlarken adminlerinizden frenzy şahsı programım olmamasına rağmen beni attığı için oyuna girip "Derken ?" yazdım bana "ectum tw vtec" şeklinde bir mesaj yazdı pingimin olduğunu kendisine söyledim "sağ bağlantı listesine bi kafayı çevir istersen, sonra kickle" şeklinde bir cevap verdim. Bana arabanın sesinin değiştiğini söylüyor .D hshhhsh 10 yıldır duyduğum en saçma baştan savma cevap şekli. Arada pingin geliyor onada baktım diye kendisi de demesine rağmen pingten dolayı sektiğimi benimde aynı zamanda söylememe rağmen Admin şahsı uyarmadan, cezai işlem uygulamadan, ki uygulasa bile yine haksız olacak, benimle özel sorunları olduğu için bunu oyuna yansıtarak açığımı arayıp banlama sebeblerinden "Admin yargılamak, Aşağılamak, Yasaklı Programa İtiraz Etmek" (4 yıllık Adminlik Hayatımda ne bu sebebten banlayan gördüm nede banladım hshhshs)  hiçbirini yapmamama rağmen beni oyundan 1 gün mahrum bıraktı. Hatam olsa buraya gelmem beni bilen bilir ama benimle olduğu sorununu oyuna yansıtarak adminliğini kötüye kullanarak beni oyunumdan alı koyamaz. Benimle emir verici şekilde de frenzy şahsını geçtim feriştahı gelse ("beni yargılama oyununu oyna") kimse konuşamaz bir gün öncede yine aynı konudan başka bir adminden kick yedim pingim olduğunu söyledim tamam sorun yok kusura bakma dendi ve oyunuma devam ettim. Oyun içerisinde görevliyse kat be kat dikkatli konuşması gerekirken oyunculara; Tersleyerek, Emir vererek, Kabadayılık taslayarak konuşamaz. Para peşine düşmem ama pit sürem vardı direkt olarak uyarısız cezasız oyundan banlandığım için 300 TL pit paramı istiyorum.

Haddini ve yerini herkes bilsin, ben kimsenin mahallesindeki abisi değilim !

https://s5.dosya.tc/server/q0cqv6/FIREN.rar.html

https://hizliresim.com/l0lGx7
#BOSS
Kayıtlı Üye
Admin Şikayetiniz üst yetkililerime bildirildi. Beklemede kalın.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
Kayıtlı Üye
Ve mümkünse özellikle eventlerde sadece para kasmak yerine biraz oyuncuların şikayetlerine ve afk olanları server'dan atsınlar, server ile ilgilensinler başta frenzy olmak üzere diğer bütün adminleriniz bunu yapmakta hele bir admininizin bir kere bile afk attığını görmedim. İstenirse eğer bütün mpr kayıtlarını ve ss'lerini (!admin'den ilettiğim halde işlem yapmadıklarını) iletebilirim. Admin yetkilerini lütfen ama lütfen tekrar gözden geçirin
#BOSS
1 Ziyaretçi
Task