Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-08-2020, 04:16 PM Kerem01. Düzenleme Nedeni: .
Herkese Hayırlı Ramazanlar dilerim , bir çok kişi forumda nerden nasıl hangi şekilde kanıtları nasıl yükleyeceği konusunda sorun yaşıyor ve bunu bildiriyor bende en son genel olarak size tam ayrıntılı bir şekilde forum üzerinden şikayet , tartışma konusu , mod paylaşımı , oyuncu admin raporlama sistemini anlatmaya çalışacağım.

-Öncelikle https://osmanligarage.com/ adresinden forumumuza kayıt olmanız gerekmektedir.
-Kayıt oluşturmayı bilmeyenler için nasıl kayıt olunur; kayıt ol botununa tıkladıktan sonra bir onay penceresi geliyor oradaki yazıyı okuyup altta bulunan kabul ediyorum butonuna basmanız gerekir.Daha sonra karşımıza gelen boşluk doldurmalı yerler var soruları okuyup bilgileri doldurmanız gerekiyor, daha sonrasında forum yöneticilerimiz tarafından hesabınız onaylanmasını beklemelisiniz.[EĞER SİZE FORUMU ÖNEREN YADA FORUMU ANLATAN KİŞİNİN İSMİNİ REFERANS BÖLÜMÜNE YAZABİLİRSİNİZ.]
-Forum onayınız yapıldıktan sonra giriş yap diyerek kayıt oldugunuz bilgilerinizi yazarak foruma giriş yapabilirisiniz.
-Giriş yaptıktan sonra sayfayı aşağı doğru indirdiğimizde karşımıza çıkan seçenekler olacaktır. / 64 Cruise oyuncu raporlama admin raporlama ban itirazı şeklinde alanalr olacaktır.
-Konu açmak istediğiniz başlığa tıklayınız.(Örnek; 64 Portundan ban yediyseniz 64ban itirazına basın.)
-İlgili alana girdikten sonrasında yapacağımız işlem isterseniz örnek konulara bakabilirsiniz herkese açık konular vardır inceleyebilirsiniz, konu açmak için sağ üstte bulunan konu aç a basmanız gerekiyor bastıktan sonra karşınıza panel açılacaktır.
-Konu başlıgını yazın(ban itirazı) gibi
-Mesajınız bölümüne olayı anlatın kanıtları unutmayın bilin ki kanıt yoksa forumdaki konularınız işleme alınmaz arkadaşlar.Kanıtlarınızı ss ise https://hizliresim.com/ a girerek kaydettiğiniz resimleri oyun içi ctrl-s ile kaydettiniz ise lfs dosya konumu data - shots bölümünden ulaşabilirsiniz.Yükledikten sonra mesajınıza eklemeyi unutmayın.
-Mpr yada video kaydı için (dosya.tc,mediafire,dosya.co) gibi upload sitelerine upload edin sonrasında indirme linkini mesajınıza ekleyerek olayın dakikasını yazın,diğer seçenek ise video çekip yotubeye yüklemek sonrasında video linkini mesajınıza ekleyebilirsiniz.
-Daha sonra konunuzu takip ederek gelen cevapları yada kararlara bakabilirsiniz.
...

.
1 Ziyaretçi