Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 03-07-2021, 06:00 PM Butz00n.
https://dosya.co/j6m3rqtcjzny/%5E3Butz00n_%5E9ters_kasten_çarpoma.mpr.html

kayıtta gözüken Berat Aras adlı kullanıcı ile yaptığım kaza yüzünden ban yedim. Arkadaş tali yoldan ana yola çıkarken sağına soluna bakmıyor. En az 100 km/h ile giderken önümdeki aracın durduğunu fark ediyorum. Olayı benim gözümden de izlerseniz sadece duran araba gözüküyor. Diğer arkadaş burnu yola çıkmış olmasına rağmen hala bekleme yaptığı için onu göremiyorum. Normalde iki tarafı da kontrol ettikten ve "kimse olmadığına emin olduktan sonra" yola çıkması gerekiyor. Ben o aracı görmediğim için öbür araç ya arıza yaptı ya da benzinliğe girecek diye düşünüyorum. Karşıdan gelen olmadığı için sol şeride geçmemde herhangi bir problem görmüyorum. Tamamen karşı taraf suçlu demiyorum iki tarafın da hataları var. İsteğim ya benim banımın kaldırılması ya da aynı cezayı arkadaşın da alması. En adil kararı vereceğinizden eminim. Kolay gelsin iyi günler. @recepfy
Butz00n
imza kaşe mühür cv

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 03-07-2021, 07:25 PM recepfy.
Merhaba,

Kayıtta görüldüğü gibi Berat, Tali yolda bekliyor ve sol tarafında ki araç yavaşlıyor. Sağında ise araba gelmediği için yola çıkıyor ardından siz önünüzdeki aracı görmeyip veyahut bilerek sollamaya çıkıp kazaya sebebiyet veriyorsunuz. Tabi Berat biraz suçlu olabilir ama bu banlanması gerektiğini kesinleştirmez çünkü kendisine yol veren adamın ilerlemesini beklemeliydi çünkü orası tali yol. Geçiş önceliği ana yoldaki sürücünün. Eğer arkadan o yol veren arkadaşa çarpsaydınız kişi ceza alacaktı fakat burada siz sollamaya çıkıp kazaya sebebiyet verdiğiniz için ceza aldınız. Ban kısaltılmayacak, Kaldırılmayacaktır.

İyi Oyunlar.

İyi Forumlar.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
1 Ziyaretçi
Task