Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 03-02-2021, 11:56 AM Ferhat Turhan.
şimdi benim başıma şöyle birşeş geldi şimdi benim oyundaki ismim 3310 furkan diye bir admin geldi ismini degiştir dedi N ye bastıgımzda cıkan listede en üste adminler olucakmış galiba o yüzden nick degiştir dedi ben birşeş sormak istiyorum bölye bir kurall niye getirildi yani gercekten soruyorum yani biraz mantıklı düşününce cok sacma bir kurall adminleriniz alt tarafda dursun ne degişicek allah için yapmayın ya kac aydır kullandıgım nick degiştirdiler neyse onuda gectim sonra girip baktım buraya böyle bir kural varmı diye böyle bir kural görmedim yani bölye bir kural yok lütfen mantıklı bir şekilde düşünün ve diyinki biz bu kurall niye getirdik bu cok sacma bir kural diyin bölye bir kurall olamaz cünki ismimde herhangi bir kötü içerik yok siyasiler ile ilgili bir nick degil atatürk ile ilgili bir nick degil bu kurall sacma geldi bana yani ben bu nick cok eskiden beri kullanıyorum lütfen bu kural bir şeş getirin böyle bir kural olmamalı   :

Sunucumuzda fly,jant,grav gibi programlar kesinlikle yasaktır.(24 saat - 3 gün)
*Sunucumuzda anneye hitaben edilen laf sokma,hakaret,küfür yasaktır (1 gün - 5 gün)
*Sunucumuzda 'LAN' kelimesini amaç dışı (şaka dışı) kullanımı ve artistlenmeden dolayı yasaktır.(12 saat- 1 gün)
*Sunucumuzda admin ve yetkililere karşı saygılı olunuz,aksi taktirde argo kullandığınız anda uzaklaştırılırsınız.(1 gün- 3 gün)
*Sunucumuzda argo (mal,salak,geri zekalı,aptal,aq,amk),küfür,kapalı küfür ve şahsa karşı alay etme vb şeyler yasaktır.Bunlara sansürlü küfürde dahildir.(12 saat - 5 gün)
*Sunucumuzda bir açık bulduğunuz zaman yöneticilere bildirmeniz veya foruma konu açmanız gerekmektedir, bugdan yararlananlara ceza uygulanır. (insafiyete göre)
*Sunucumuzda maksimum flood hakkı 3 tür,eğer ki daha fazla atarsanız uzaklaştırılırsınız.(12 saat - 1 gün)
Sunucumuzda kontrol edilemeyecek şekilde yapılan motor güçlendirmeleri yasaktır, Admin kapat uyarısını verdikten sonra üstelemek yasaktır. (12 saat - 3 gün)
Bir oyuncunun veya bir adminin hesabına girmeye çalışmak yasaktır, yapıldığı taktirde giren kişi uzaklaştırılır. (24 saat - 5 gün)
Admine görevini yapmıyorsun, işini bilmiyorsun diyip kışkırtmak yasaktır. Eğer adminden bir şikayetiniz varsa foruma(admin şikayet bölümüne) konu açmalısınız.
Kayıtlı Üye
Merhaba,

Adminlerin adı en yukarıda olmak suretiyle kullanıcıların direkt bağlantı listesinde admini en yukarıda görmeleri ve soru veya konuşmalarını kolaylaştırmak adınadır.

Örneğin bana soru sormak istiyorsunuz sunucuda 40 kişi var. O kişilerin arasından beni bulmak yerine en yukarı bakarak bana ulaşabilirsiniz örnek verirsek.

İyi Oyunlar.

İyi Forumlar.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
1 Ziyaretçi
Task