Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 02-26-2021, 03:17 AM TalipKurt123.
saat 6:09 geçıyor suan mpr aldığım dosyada zaten 2 kısıyız adam la muhabbet ediyoruz ikimizde Bursa lı olduğumuzu alnıyoruz 
ve sonrasında crash mı acdı grav mı acdı bılmıyorum çarpmaya başlıyor doğru dur diyorum devam ediyor banmı istiyorsun diye soruncada 
yep diyor sağlam bir ban verirseniz arkadaşa sevinirim çocuk çocuk harketleri var zaten

sürücü ismim = koichiro iketani

saçma hareketler yapan arkadaş = jessy (zaten server da 2 mız vardık)

çarpmaya başladığı süre = 13:02.32

olayın geçdiği mpr dosyası = [b]https://s5.dosya.tc/server/f7hyx3/BAN_9.mpr.html[/b]

-Talip Kurt
Kayıtlı Üye
Şikayetinde bulunduğunuz oyuncuya Crash & Kasıtlı Vurma & Ters dolayısıyla işlem uyguladım.

İyi Oyunlar.

İyi Forumlar.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
2 Ziyaretçi