Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 02-25-2021, 02:06 PM canerblmz. Düzenleme Nedeni: eksik yazmam
Bugün arkadaşlarla girdiğimiz oyunda ilk önce arkadaşım olan svendeke ban atıldı merak ettiğimden dolayı neden ban atıldığını sordum ve yetkili admin küfür ettiğini ve aileviden dolayı banlandığını söyledi kaç gün atıldığını sordum ailevi 5 gün ama 3 gün attım dedi ve sonra şikayetten dolayımı banlandı dedi hayır dedi. 
Sonra [OG]ZEUS adlı yetkili konuyu kapat yazılı spam attı ve oyundan atıldı geldiğinde tekrardan spam attı ve atma aq dedim ve sonrada [OG]SoloTürk06 adlı yetkili bir süre beklediktn sonra 4 gün süreli ban attı adminlerin görevlerini kendi kafalarına göre kullandığını düşünüyorum şahsen ve birçok kişiyede böyle davranıyolar oyunda mod olmadığı sürece kendilerini üstün görüyorlar direk banladığı için mpr yok ancan eğer banlayan yetkili admin bu olayı itiraz ediyorsa kendi tarafınca mpr atıp beni yargılayabilir sadece 1 adaet ss var onuda aşşağıya bırakacağım biz eğlenmek için girdiğimiz oyunda zevkimizi bozmalarını istemiyorum gereğinin yapılmasını bekliyorum !  :https://s5.dosya.tc/server/11rcf6/24289e29-63f1-43fa-8c75-82b6eb7dbe17.jpg.html ban yediğim kullanıcı adım: canerb
Kayıtlı Üye
Merhaba,

Adminden gerekli kanıtları alacağım.

Ban atılan arkadaşınızın adını doğru yazdığınızdan emin misiniz?
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 02-25-2021, 04:15 PM canerblmz.
(02-25-2021, 03:12 PM)recepfy demiş ki: Merhaba,

Adminden gerekli kanıtları alacağım.

Ban atılan arkadaşınızın adını doğru yazdığınızdan emin misiniz?
bu olayın onunla bir alakası yok ondan dolayı kullanıcı adı gerekirmi ?

ve neden ben multi yiyorum arkadaşlarım az önce dedi ben kaç saattir oyuna girmiyorum kardeşim bu multi neden
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 02-25-2021, 10:20 PM recepfy.
SoloTürk adlı admin ile ban süresini tartışıp, görüşüceğim. Lâkin multi banınız açılmayacaktır.

İyi Oyunlar.

İyi Forumlar.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
1 Ziyaretçi
Task